О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 31 января 2014 года № 06-134
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
постановление акимата города Астаны от 30 ноября 2011 года № 06-1291п "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихата города Астаны" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 30 ноября 2011 года № 699);
постановление акимата города Астаны от 22 июня 2012 года № 102-829 "Об установлении норм субсидий на удобрения, горюче-смазочные материалы и товарно-материальные ценности для проведения весенне-полевых и уборочных работ, перечень приоритетных сельскохозяйственных культур города Астаны на 2012 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 16 июля 2012 года № 735);
постановление акимата города Астаны от 4 ноября 2013 года № 102-1874 "Об установлении норм субсидий на удобрения, горюче-смазочные материалы и товарно-материальные ценности для проведения весенне-полевых и уборочных работ, перечень приоритетных сельскохозяйственных культур города Астаны на 2013 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 6 декабря 2013 года № 793).
2. Государственно-правовому отделу Государственного учреждения "Аппарат акима города Астаны" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Нагаспаева Е.К.
Аким                                       И. Тасмагамбетов

Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 06-134 қаулысы
Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және Астана қаласы мәслихатының депутаттығына кандидаттардың үгіттеу баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін орын-жай беру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 06-1291қ қаулысы (Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 қарашада № 699 тіркелген);
2) "2012 жылға арналған Астана қаласының көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті тыңайтқыштарды, жанар-жағармай материалдарына және тауар материалдарының құндылықтарын субсидиялау нормаларын, басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 22 маусымдағы № 102-829 қаулысы (Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 шілдеде № 735 тіркелген);
3) "2013 жылға арналған Астана қаласының көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге тыңайтқыштарды, жанар-жағар май материалдары мен тауарлық-материалдық құндылықтарды субсидиялау нормаларын, басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 04 қарашадағы № 102-1874 қаулысы (Астана қаласының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 желтоқсанда № 793 тіркелген).
2. «Астана қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің  мемлекеттік-құқықтық бөлімі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Қ. Нағаспаевқа жүктелсін.
Әкім                                            И.Тасмағамбетов