О признании утратившим силу приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 1 июня 2004 года № 167 "Об утверждении форм извещений и Правил их представления уполномоченным органом по статистике"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 июня 2014 года № 220
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 1 июня 2004 года № 167 «Об утверждении форм извещений и Правил их представления уполномоченным органом по статистике» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2886, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 18 августа 2005 года № 151).
2. Комитету регистрационной службы и оказания правовой помощи обеспечить:
1) направление в установленном порядке копии настоящего приказа в Департамент регистрации нормативных правовых актов для сведения;
2) официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                          Б. Имашев

"Хабарлама нысандарын және оларды статистика жөніндегі уәкілетті органдарға табыс ету Ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 1 маусымдағы № 167 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 27 маусымдағы № 220 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Хабарлама нысандарын және оларды статистика жөніндегі уәкілетті органдарға табыс ету Ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 1 маусымдағы № 167 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2886 болып тіркелген, 2005 жылғы 32 тамыздағы № 83-84(708) «Заң газеті» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаментіне белгіленген тәртіпте мәлімет үшін жолдауды;
2) бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                       Б. Имашев