О признании утратившим силу приказа и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 7 августа 2009 года № 336 "Об утверждении формы решения об отказе в подтверждении постановки на регистрационный учет в качестве плательщика налога на добавленную стоимость"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 23 июня 2014 года № 284
В соответствии со статьей 21-1 Закона «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказа и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 7 августа 2009 года № 336 «Об утверждении формы решения об отказе в подтверждении постановки на регистрационный учет в качестве плательщика на добавленную стоимость» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5746, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 4 сентября 2009 г. № 134 (1731)).
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Джумадильдаев А.С.) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов

"Қосылған құн салығын төлеуші ретінде тіркеу есебіне қоюды растаудан бас тарту жөніндегі шешім нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2009 жылғы 7 тамыздағы № 336 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 23 маусымдағы № 284 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қосылған құн салығын төлеуші ретінде тіркеу есебіне қоюды растаудан бас тарту жөніндегі шешім нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2009 жылғы 7 тамыздағы № 336 бұйрығының Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5546 тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2009 жылғы 4 қыркүйекте № 134 (1731) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ә.С. Жұмаділдаев) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі                                      Б. Сұлтанов