О признании утратившим силу совместного приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 11 марта 2003 года № 131, Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 31 марта 2003 года № 97 и Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 17 марта 2003 года № 98 "Об утверждении Инструкции "О взаимодействии и обмене информацией между Министерством внутренних дел, Министерством индустрии и торговли, Агентством таможенного контроля Республики Казахстан о ввозимом, вывозимом гражданском, служебном оружии и патронов к нему, охотничьего пороха, взрывчатых, ядовитых веществ, множительно-копировальной техники цветного изображения"
Совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 ноября 2014 года № 483, Министра внутренних дел Республики Казахстан от 11 ноября 2014 года № 795 и Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 24 ноября 2014 года № 170
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 11 марта 2003 года № 131, Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 31 марта 2003 года № 97, Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 17 марта 2003 года № 98 «Об утверждении Инструкции «О взаимодействии и обмене информацией между Министерством внутренних дел, Министерством индустрии и торговли, Агентством таможенного контроля Республики Казахстан о ввозимом, вывозимом гражданском, служебном оружии и патронов к нему, охотничьего пороха, взрывчатых, ядовитых веществ, множительно-копировальной техники цветного изображения» (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2003 года № 2258).
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в недельный срок направление копии настоящего совместного приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего совместного приказа в средствах массовой информации.
3. Настоящий совместный приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр внутренних дел            Министр по инвестициям и
Республики Казахстан              развитию Республики Казахстан
________ К.Н. Касымов             ___________ А.О. Исекешев
Министр финансов
Республики Казахстан
_________ Б.Т. Султанов

"Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі, Индустрия және сауда министрлігі, Кедендік бақылау агенттігі арасындағы өзара іс-қимыл жасасудың және әкелінетін, әкетілетін азаматтық, қызметтік қару мен оның патрондары, аңшылық оқ-дәрі, жарылғыш, улы заттар, түрлі- түсті бейнелеуде көбейту-көшіру техникасы туралы ақпарат алмасу туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 11 наурыздағы № 131, Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2003 жылғы 31 наурыздағы № 97, Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 17 наурыздағы № 98 бірлескен бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 11 қарашадағы № 795, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2014 жылғы 24 қарашадағы № 170 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 7 қарашадағы № 483 бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі, Индустрия және сауда министрлігі, Кедендік бақылау агенттігі арасындағы өзара іс-қимыл жасасудың және әкелінетін, әкетілетін азаматтық, қызметтік қару мен оның патрондары, аңшылық оқ-дәрі, жарылғыш, улы заттар, түрлі-түсті бейнелеуде көбейту-көшіру техникасы туралы ақпарат алмасу туралы» нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 11 наурыздағы № 131, Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2003 жылғы 31 наурыздағы № 97, Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2003 жылғы 17 наурыздағы № 98 бірлескен бұйрығының (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 29 сәуірде № 2258 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) бір апталық мерзімде осы бірлескен бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдауды;
2) ақпараттық бұқаралық құралдарына осы бірлескен бұйрықты ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы         Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрі            Инвестициялар және даму министрі
__________Қ.Н. Қасымов         _______________Ә.Ө. Исекешев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі
__________Б.Т. Сұлтанов