О признании утратившим силу приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 сентября 2009 года № 554 "Об утверждении Инструкции по осуществлению ветеринарно-санитарного контроля объектов государственного ветеринарно-санитарного контроля"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 июня 2014 года № 7-1/322
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 сентября 2009 года № 554 «Об утверждении Инструкции по осуществлению ветеринарно-санитарного контроля объектов государственного ветеринарно-санитарного контроля» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5832, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 11 ноября 2009 года, № 172 (1769)).
2. Департаменту ветеринарной и пищевой безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить:
1) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
2) направление копии указанного приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    А. Мамытбеков

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің "Мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бақылау объектілерінде ветеринариялық-санитариялық бақылауды жүзеге асыру туралы нұсқаулықты бекіту туралы" 2009 жылғы 28 қыркүйектегі № 554 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 7-1/322 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің «Мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бақылау объектілерінде ветеринариялық-санитариялық бақылауды жүзеге асыру туралы нұсқаулықты бекіту туралы» 2009 жылғы 28 қыркүйектегі № 554 бұйрығының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5832 болып тіркелген, жарияланған «Заң газеті» 2009 жылғы 11 қарашадағы № 172 (1595) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық және тамақ қауіпсіздігі департаментіне;
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
2) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                     А. Мамытбеков