О признании утратившим силу приказа Председателя Комитета по делам строительства Министерства экономики и торговли Республики Казахстан от 17 мая 2001 года № 109 "Об утверждении СНиП РК А.2.2-1-2001 "Инструкция о порядке разработки, согласования, утверждения и составе проектно-сметной документации на строительство предприятий, зданий и сооружений"
Приказ Министра регионального развития Республики Казахстан от 4 июня 2014 года № 160-нқ
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Комитета по делам строительства Министерства экономики и торговли Республики Казахстан от 17 мая 2001 года № 109 «Об утверждении СНиП РК А.2.2-1-2001 «Инструкция о порядке разработки, согласования, утверждения и составе проектно-сметной документации на строительство предприятий, зданий и сооружений» (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан № 1566, опубликован в Бюллетени нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2001 г. № 28, ст. 460).
2. Комитету по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан (Жазылбек У.Е.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Б. Жамишев

"ҚР-ның ҚНмЕ А.2.2-1-2001 "Кәсіпорындар, үй-жайлар және ғимараттар құрылысына арналған жобалау-сметалық құжаттамасының құрамымен оны әзірлеу, келісу, бекіту тәртібі туралы нұсқауды бекіту жөніндегі" Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлігінің Құрылыс істері жөніндегі комитетінің 2001 жылғы 17 мамырдағы N 109 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2014 жылғы 4 маусымдағы № 160-НҚ бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының  1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «ҚР-ның ҚНмЕ А.2.2-1-2001 «Кәсіпорындар, үй-жайлар және ғимараттар құрылысына арналған жобалау-сметалық құжаттамасының құрамымен оны әзірлеу, келісу, бекіту тәртібі туралы нұсқауды бекіту жөніндегі» Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлігінің Құрылыс істері жөніндегі комитетінің 2001 жылғы 17 мамырдағы N 109 бұйрығының күші жойылсын (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 9 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 1566, Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдары мен орталық атқарушы органдардың құқықтық нормативтік актілері Бюллетенінде жариялаған, 2001 жылғы № 28, 460-бет).
2. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті (Ұ.Е. Жазылбек) бұйрықтың көшірмесін бір апта мерзім ішінде белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                        Б. Жәмішев