Об отмене приказа
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 февраля 2014 года № 101
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Отменить приказ Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 6 июня 1995 года № 250 "О разрешении проведения операции хирургической стерилизации женщин".
2. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
3. Настоящий приказ вводится в действие с момента подписания.
Министр                                    С. Каирбекова

Бұйрықтың күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2014 жылғы 20 ақпандағы № 101 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Әйелдердін бедеу болуы үшін хирургиялық операция жасауға рұқсат ету туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 1995 жылғы 6 маусымдағы № 250 бұйрығының күші жойылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын өзім бақылаймын.
3. Осы бұйрық қол қойылған сәттен бастап күшіне енеді.
Министр                                          С. Қайырбекова