О признании утратившими силу приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 184 "Об утверждении Отраслевой рамки квалификаций нефтегазовой отрасли" и приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 19 декабря 2013 года № 419 "Об утверждении отраслевой рамки квалификаций в сфере электроэнергетики"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 2 апреля 2015 года № 262
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра нефти и газа Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 184 «Об утверждении Отраслевой рамки квалификаций нефтегазовой отрасли» (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 ноября 2013 года № 8904, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 22.01.2014 г. № 14 (27635); «Егемен Қазақстан» 22.01.2014 ж. № 14 (28238);
2) приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 19 декабря 2013 года № 419 «Об утверждении отраслевой рамки квалификаций в сфере электроэнергетики» (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 января 2014 года № 9083, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 15.04.2014 г. № 72 (27693); «Егемен Қазақстан» 15.04.2014 ж. № 72 (28296).
2. Департаменту юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания
Министр                                    В. Школьник

"Мұнай газ саласындағы салалық біліктілік шеңберін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 184 бұйрығының және "Электр энергетикасы аясындағы салалық біліктілік шеңберін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 19 желтоқсандағы № 419 бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 262 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Мұнай газ саласындағы салалық біліктілік шеңберін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 184 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 13 қарашада № 8904 тіркелген «2014 жылғы 22 қаңтардағы № 14 (28238) «Егемен Қазақстан» және 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 14 (27635 «Казахстанская правда» газеттерінде жарияланған);
2) «Электр энергетикасы аясындағы салалық біліктілік шеңберін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 19 желтоқсандағы № 419 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 23 қаңтарда № 9083 тіркелген 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 72 (28296) «Егемен Қазақстан» және 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 72 (27693) «Казахстанская правда» газеттерінде жарияланған) күштер: жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызмет департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдасын;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3) Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күннен бастап күшіне енеді.
Министр                                             В. Школьник