Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложениям 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 16
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы
001 "Административные затраты"
на 2003 год
1. Стоимость: 322350 тысяч тенге (триста двадцать два миллиона триста пятьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности Аппарата Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на него функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание Аппарата Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------

2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Кеңсесiнiң 2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
РҚАО-ның ескертуі: P021429 қаулысын қараңыз.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
16-қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің Keңсесi
-------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
001 "Әкiмшiлiк шығындар"
республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 322350 мың теңге (үш жүз жиырма eкi миллион үш жүз елу мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңы ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландырудың көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: оған жүктелген функциялардың барынша тиiмдi орындалуына қол жеткiзу үшiн Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесi Аппаратының қызметiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Аппаратын ұстау.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламалардың!Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдарла. !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындау.
!лама!дар.!малардың) атауы !іске асыру жөнінде.!мер. ! шылар
!ның !лама! !гі іс-шаралар !зімі !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------

1 001 Администра-
тивные
затраты
001 Аппарат Содержание Аппарата В те- Канцеля-
централь- Канцелярии Премьер-Мини- чение рия
ного стра Республики Казахстан года Премьер-
органа в соответствии с утверж- Министра
денным лимитом штатной Респуб-
численности 307 единиц с лики
целью выполнения возло- Казахстан
женных функций.
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных функций на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Приложение 17
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы
010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2003 год
1. Стоимость: 1128 тысяч тенге (один миллион сто двадцать восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Указ Президента Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 357 "Об утверждении Положения о порядке прохождения государственной службы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1706 "О Концепции обучения государственных служащих".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: повышение профессиональной квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1 001 Әкімшілік шығындар
001 Орталық органның Жүктелген функция. Жыл Қазақстан
аппараты ларды орындау мақ. бойы Республика.
сатында Қазақстан сы Премьер-
Республикасының Министрі.
Премьер-Министрі нің Кең.
Кеңсесінің аппара. сесі
тын бекітілген 307
бірлік штат саны
лимитіне сәйкес
ұстау
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелген функциялардың сапалы әрі уақытылы орындалуы.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
17-қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің Keңсесi
--------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
010 "Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1128 мың теңге (бiр миллион бiр жүз жиырма сегiз мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңы ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Мемлекеттiк қызмет өткеру тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" 2000 жылғы 10 наурыздағы N 357 Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993 қаулысы ; "Мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: жоғары бiлiктi кадрлармен қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi қызметкерлерiнiң кәсiби деңгейiн және бiліктілiгiн арттыру, оның iшiнде мемлекеттiк тiлдi оқыту және мемлекеттiк қызметшiлердi оқыту саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк қызметшiлердiң кәсiбилiк және құзыреттiлiк қағидатын іске асыруға жәрдемдесу, мемлекеттiк қызметшiлердiң біліктілігін арттырудың және білімін жаңартудың үздiксiздiгiн қамтамасыз ету, мемлекеттiк қызметшiлердiң қызметтiк мiндеттерiн тиiмдi орындауы үшiн қазiргi заманғы талаптарға сәйкес олардың қайта даярлау (мамандығын қайта өзгерту) мен бiлiктiлiгiн арттыру құқықтарын қанағаттандыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламалардың!Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдарла. !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындау.
!лама!дар.!малардың) атауы !іске асыру жөнінде.!мер. ! шылар
!ның !лама! !гі іс-шаралар !зімі !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 010 Повышение
квалифика-
ции и пере-
подготовка
кадров
005 Повышение Краткосрочные семинары В те- Канцеля-
квалифика- согласно утвержденному чение рия
ции госу- плану-графику обучения года Премьер-
дарствен- государственных служащих Министра
ных служа- в количестве 45 человек. Респуб-
щих лики
Казахстан
--------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение профессионального уровня государственных служащих путем формирования и развития стройной системы качественного обучения государственных служащих, которая отвечает требованиям
профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями и ресурсными возможностями государства.
Приложение 18
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы
032 "Обеспечение литерных рейсов"
на 2003 год
1. Стоимость: 46380 тысяч тенге (сорок шесть миллионов триста восемьдесят тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение мобильности и оперативности работы заместителей Премьер-Министра Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: организация литерных рейсов, обеспечение и выполнение особо важных полетов заместителей Премьер-Министра Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 032 Обеспечение Заключение договора на В те- Канцеля-
литерных обслуживание литерных чение рия
рейсов рейсов для заместителей года Премьер-
Премьер-Министра Респуб- Министра
лики Казахстан в количес- Респуб-
тве 17-ти рейсов в соот- лики
ветствии с планом работ. Казахстан
--------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 010 Кадрлардың білікті.
лігін арттыру және
оларды қайта даяр.
лау
005 Мемлекеттік қыз. Саны 45 адам бола. Жыл Қазақстан
метшілердің бі. тын мемлекеттік бойы Республика.
ліктілігін арт. қызметшілерді оқы. сы Премьер-
тыру тудың бекітілген Министрі.
жоспар-кестесіне нің Кең.
сәйкес қысқа мер. сесі
зімді семинарлар
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі мемлекеттік қызметшілерінің біліктілігін арттыру, олардың жаңа білім алуы және оларды практикалық қызметте қолдану мүмкіндігі.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
18-қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің Keңсесi
-------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
032 "Литерлiк рейстердi қамтамасыз ету" республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 46380 мың теңге (қырық алты миллион үш жүз сексен мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негізі: "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы ; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегі N 993 қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасарлары жұмысының ұтқырлығы мен жеделдiгін қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттерi: литерлiк рейстерді ұйымдастыру, Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi орынбасарларының ерекше маңызды ұшуларын қамтамасыз ету және орындау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі іc-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламалардың!Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдарла. !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындау.
!лама!дар.!малардың) атауы !іске асыру жөнінде.!мер. ! шылар
!ның !лама! !гі іс-шаралар !зімі !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 032 Литерлік рейстер. "Мемлекеттік сатып Жыл Қазақстан
ді қамтамасыз алу туралы" Қазақ. бойы Республика.
ету стан Республикасы. сы Премьер-
ның 2002 жылғы 16 Министрі.
мамырдағы N 321-II нің Кең.
Заңы 3-тарауының сесі
21-бабына сәйкес,
жұмыс жоспарына сай
Қазақстан Республи.
касының Премьер-
Министрі орынбасар.
ларының литерлік
рейстеріне қызмет.
тер көрсетуге ар.
налған саны 17 рейс.
ке шарт жасасу.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: конфиденциальность и безопасность обеспечения воздушных перевозок заместителей Премьер-Министра Республики Казахстан.
Приложение 19
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы
033 "Организация технической защиты
информации в государственных органах"
на 2003 год
1. Стоимость: 7105 тысяч тенге (семь миллионов сто пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Указ Президента Республики Казахстан от 11 апреля 2000 года N 370с; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; приказ Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 25-1-97 "Об утверждении Устава Государственного учреждения "Центр технической защиты информации" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: реализация единой государственной политики в области защиты государственных секретов.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение технической защиты государственных секретов в государственных органах и организациях.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 033 Организация
технической
защиты ин-
формации в
государст-
венных
органах
030 Центр по Содержание центра по В те- Канцеля-
организации организации технической чение рия
технической защиты информации в пре- года Премьер-
защиты делах утвержденного Министра
информации лимита штатной числен- Респуб-
в государ- ности в количестве 14 лики
стенных единиц. Казахстан
органах
--------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттік бағдарламаның орындалуынан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасарлары әуе тасымалдарын қамтамасыз етудің құпиялылығы мен қауіпсіздігі.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
19-қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің Keңсесi
-------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
033 "Мемлекеттiк органдарда ақпаратты техникалық қорғауды ұйымдастыру" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 7105 мың теңге (жетi миллион бiр жүз бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 11 сәуiрдегi N 370қ Жарлығы; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң "Ақпаратты техникалық қорғау орталығы" мемлекеттiк мекемесiнiң жарғысын бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесi Басшысының 2002 жылғы 11 қазандағы N 25-1-97 бұйрығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк құпияларды қорғау саласындағы бiрыңғай мемлекеттiк саясатты iске асыру.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттік органдар мен ұйымдарда мемлекеттік құпиялардың техникалық қорғалуын қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламалардың!Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдарла. !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындау.
!лама!дар.!малардың) атауы !іске асыру жөнінде.!мер. ! шылар
!ның !лама! !гі іс-шаралар !зімі !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 033 Мемлекеттік орган.
дарда ақпараттың
техникалық қорға.
луын ұйымдастыру
030 Мемлекеттік ор. Ақпаратты техника. Жыл Қазақстан
гандарда ақпарат. лық қорғауды ұйым. бойы Республика.
ты техникалық дастыру жөніндегі сы Премьер-
қорғауды ұйымдас. орталықты 14 бір. Министрі.
тыру жөніндегі лік санында бекі. нің Кең.
орталық тілген штат саны сесі
лимитінің шегінде
ұстау
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: своевременное выявление технических каналов утечки информации. Обеспечение полноты защиты сведений, составляющих государственные секреты.
Приложение 20
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы
034 "Обеспечение специальной связью"
на 2003 год
1. Стоимость: 152159 тысяч тенге (сто пятьдесят два миллиона сто пятьдесят девять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 15 Закона Республики Казахстан от 18 мая 1999 года "О связи"; Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 августа 1992 года N 668с; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"; приказ Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 25-1-94 "Об утверждении Устава Республиканского государственного учреждения "Государственная фельдъегерская служба Республики Казахстан" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: доставка корреспонденции в срок до конечного пункта назначения.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение оперативной доставки и сохранности особо важной, совершенно секретной, секретной, правительственной, дипломатической корреспонденции, ценных отправлений и грузов высших органов государственного управления Республики Казахстан, министерств, ведомств и других государственных органов и выполнение поручений специального характера.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: ақпарат таралуының техникалық арналарын уақтылы анықтау. Мемлекеттiк құпияларды құрайтын мәлiметтердiң толық қорғалуын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
20-қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің Keңсесi
-------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
034 "Арнаулы байланыспен қамтамасыз ету" республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 152159 мың теңге (бip жүз елу екi миллион бiр жүз елу тоғыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Байланыс туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 18 мамырдағы Заңының 15-бабы ; "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 12 тамыздағы N 668қ қаулысы; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993 қаулысы ; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк фельдъегерлiк қызметi" республикалық мемлекеттiк мекемесiнiң жарғысын бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесi Басшысының 2002 жылғы 11 қазандағы N 25-1-94 бұйрығы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мақсатты түпкi пунктке дейін хат-хабарларды мерзімінде жеткізу.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының жоғары мемлекеттiк басқару органдарының, министрлiктердiң, ведомстволар мен басқа да мемлекеттiк органдардың ерекше маңызды, өте құпия, құпия, үкiметтiк, дипломатиялық хат-хабарларын, бағалы жөнелтiмдерi мен жүктерiн жедел жеткiзу әрi олардың сақталуын қамтамасыз ету және арнаулы сипаттағы тапсырмаларды орындау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламалардың!Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдарла. !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындау.
!лама!дар.!малардың) атауы !іске асыру жөнінде.!мер. ! шылар
!ның !лама! !гі іс-шаралар !зімі !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 034 Обеспечение
специальной
связью
030 Фельдъегер- Содержание государствен- В те- Канцеля-
ская служба ной фельдъегерской службы чение рия
в пределах лимита штатной года Премьер-
численности в количестве Министра
290 единиц. Доставка Респуб-
корреспонденции в коли- лики
честве 740 тысяч единиц. Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: при реализации данной программы ожидается отправление корреспонденции в количестве 740 тысяч единиц, 100% сохранность перевозимой секретной и правительственной корреспонденции обеспечивает выполнение требований законодательства по защите государственных секретов.
Для служебного пользования
Приложение 21
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Документ с грифом "ДСП" не подлежит введению в базу данных "Законодательство".
Приложение 22
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы
036 "Обеспечение информационной безопасности
государственных органов"
на 2003 год
1. Стоимость: 10000 тысяч тенге (десять миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 359 "О Государственной программе обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан на 2000-2003 годы"; Государственная программа обеспечения защиты государственных секретов, утвержденная Указом Президента Республики Казахстан от 11 апреля 2000 года N 370с; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2003 года N 435 "О создании государственного учреждения "Центр подготовки и повышения квалификации специалистов в области информационной безопасности" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РK от 6 ноября 2003 г. N 150и .
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение информационной безопасности государственных органов. <*>
Сноска. Пункт 4 - в редакции постановления Правительства РK от 6 ноября 2003 г. N 150и .

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 034 Арнаулы байланыс.
пен қамтамасыз
ету
030 Фельдъегерлік Мемлекеттік фель. Жыл Қазақстан
қызмет дъегерлік қызметті бойы Республика.
штат саны 290 бір. сы Премьер-
лік мөлшеріндегі Министрі.
лимитінің шегінде нің Кең.
ұстау. сесі
740 мың бірлік са.
нында хат-хабарлар
жеткізу.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: осы бағдарламаны iске асыру кезiнде 740 мың бiрлiк санында хат-хабарлар жөнелту күтiледi, тасымалданатын құпия және үкiметтiк хат-хабарлардың 100% сақталуы мемлекеттiк құпияларды қорғау жөнiндегi заңнама талаптарының орындалуын қамтамасыз етедi.
Қызметтік пайдалану үшін
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
21-қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің Keңсесi
-------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
РҚАО-ның ескертуі: "Қызметтік пайдалану үшін" белгісімен 21-қосымша Деректер базасына енгізілмейді.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
22-қосымша
Ескерту. 22-қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.11.06. N 150и қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің Keңсесi
-------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
036 "Мемлекеттiк органдардың ақпараттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 10000 мың теңге (он миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының ақпараттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз етудің 2000-2003 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2000 жылғы 14 наурыздағы N 359 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 11 сәуiрдегi N 370қ Жарлығымен бекiтiлген мемлекеттiк құпиялардың қорғалуын қамтамасыз етудiң мемлекеттiк бағдарламасы; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993 қаулысы , Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң "Ақпараттық қауiпсiздiк саласында мамандар даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру орталығы" мемлекеттiк мекемесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 мамырдағы N 435 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк органдардың ақпараттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету. <*>

5. Задачи бюджетной программы: подготовка и повышение квалификации специалистов в области информационной безопасности.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 036 Обеспечение Создание и содержание В те- Канцеля-
информаци- Центра подготовки и чение рия
онной безо- повышения квалификации года Премьер-
пасности специалистов в области Министра
государст- информационной безо- Респуб-
венных пасности в пределах лики
органов утвержденного лимита Казахстан
Республики штатной численности
Казахстан Приобретение:
спецавтотранспорта - 1
единица, мебели (кабинет
руководителя) - 1
комплект, копировальных
аппаратов - 1 единица,
персональных компьютеров -
8 единиц, принтеров
струйных - 1 единица,
принтеров лазерных - 2
единицы, телевизоров
цветных - 2 единицы,
видеомагнитофонов - 1
единица, сейфов - 2
единицы, кондиционеров - 1
единицав количестве 8
единиц.
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РK от 6 ноября 2003 г. N 150и .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение профессионального уровня специалистов в области информационной безопасности. <*>
Сноска. Пункт 7 - в редакции постановления Правительства РK от 6 ноября 2003 г. N 150и .
Приложение 23
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
Республиканской бюджетной программы
600 "Обеспечение компьютерной и организационной техникой
Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"
на 2003 год
1. Стоимость: 30000 тысяч тенге (тридцать миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках"; постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение компьютерной и организационной техникой, видео- и фотооборудованием Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: ақпараттық қауiпсiздiк
саласында мамандар даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
Р/с!Бағ.!Кіші!Бағдарламалардың!Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
N !дар.!бағ.!(кіші бағдарла. !(кіші бағдарламаны)!асыру! орындау.
!лама!дар.!малардың) атауы !іске асыру жөнінде.!мер. ! шылар
!ның !лама! !гі іс-шаралар !зімі !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 036 Қазақстан Респу. 8 бірлік бекiтiлген Жыл Қазақстан
бликасы мемлекет. штат санының лимитi бойы Республика.
тік органдарының шегiнде Ақпараттық сы Премьер-
ақпараттық қауіп. қауiпсiздiк саласында Министрі.
сіздігін қамтама. мамандар даярлау нің Кең.
сыз ету және олардың бiлiк- сесі
тiлiгiн арттыру ор-
талығын құру және
ұстау. Мыналарды
сатып алу: арнайы
автокөлiк - 1 бiрлiк,
жиhаз (басшының каби-
нетi) - 1 жиынтық,
көшiру аппараты - 1
бiрлiк, дербес компь-
ютер - 8 бiрлiк, ағынды
принтер - 1 бiрлiк, ла-
зерлiк принтер - 2
бiрлiк, түрлi-түстi
телевизор - 2 бiрлiк,
бейне магнитофон - 1
бiрлiк, сейф - 2 бiрлiк,
кондиционер - 1 бiрлiк. <*> ------------------------------------------------------------------
. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: ақпараттық қауiпсiздiк саласындағы мамандардың кәсiби деңгейiн арттыру. <*>
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы "29" желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
23-қосымша
Ескерту. 23-қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.11.06. N 150и қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің Keңсесi
-------------------------------------------------
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
600 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiн компьютерлiк және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету" республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2003 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 30000 мың теңге (отыз миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңы ; "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993 қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiн компьютерлiк және ұйымдастыру техникасымен, бейне және фотожабдықтармен қамтамасыз ету.

1 600 Обеспечение Приобретение: В те- Канцеля-
компьютер- персональных компьютеров- чение рия
ной и орга- 20 единиц, года Премьер-
низационной лазерных принтеров - Министра
техникой 20 единиц Респуб-
Канцелярии сканеров - 4 единицы, лики
Премьер- диктофонов цифровых - Казахстан
Министра 10 единиц,
Республики телевизоров цветных -
Казахстан 9 единиц,
видеомагнитофонов -
4 единицы,
факсимильных аппаратов -
3 единицы,
копировальных аппаратов-
4 единицы,
магнитофонов цифровых-
1 единица,
видеооборудования -
1 комплект,
фотооборудования -
1 комплект,
бумагоуничтожающая машина -
8 единиц
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РK от 6 ноября 2003 г. N 150и .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: автоматизация работ по выполнению запросов (ускоренный поиск, обработка, выдача и хранение необходимой служебной информации), освещение деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан.

1 600 Қазақстан Респу. Мыналарды сатып Жыл Қазақстан
бликасы Премьер- алу: дербес компь- бойы Республика.
Министрінің Кең. ютер - 20 бiрлiк, сы Премьер-
сесін компьютер. лазерлiк принтер Министрі.
лік және ұйымдас. - 20 бiрлiк, сканер нің Кең.
тыру техникасы. - 4 бiрлiк, цифрлық сесі
мен қамтамасыз диктофон - 10
ету бiрлiк, түрлi-түстi
телевизор - 9 бiрлiк,
бейне магнитофон - 4
бiрлiк, факсимильдi
аппарат - 3 бiрлiк,
көшiру аппараты - 4
бiрлiк, цифрлық маг-
нитофон - 1 бiрлiк,
бейнежабдық - 1 жиынтық,
фотожабдық - 1 жиынтық,
қағаз жоятын машина -
8 бiрлiк. <*> ------------------------------------------------------------------
. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: сұрау салуды орындау жөніндегі жұмыстарды автоматтандыру (қажетті ақпаратты жеделдетіп іздеу және беру), Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің қызметін жария ету.