Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Администрация Президента Республики Казахстан)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Администрации Президента Республики Казахстан согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Администрация Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
001 "Административные затраты"
на 2003 год
1. Стоимость: 439185 тысяч тенге (четыреста тридцать девять миллионов сто восемьдесят пять тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 21 , 22, 23, 24 и 25 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Конституционный закон Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан", Закон Республики Казахстан от 28 мая 2001 года "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан", Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года N 805 "Об утверждении Положения об Администрации Президента Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 18 апреля 1996 года N 2955 "О Положении о специальном Представителе Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконур", Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2002 года N 824 "О статусе и полномочиях Государственного Секретаря Республики Казахстан - Министра иностранных дел Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года N 806
"О штатной численности и структуре Администрации Президента Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного
бюджета", Указ Президента Республики Казахстан от 15 октября 2001 года N 702 "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан".

2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы (Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының Президентi Әкiмшiлiгiнiң 2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшiсi
2003 жылға арналған "Әкiмшiлiк шығындар" 001 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 439185 мың теңге (төрт жүз отыз тоғыз миллион жүз сексен бес мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасы 1999 жылғы 23 шiлдедегi N 453 Заңының 21, 22, 23, 24 және 25-баптары, "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшілігi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2002 жылғы 11 ақпандағы N 805 Жарлығы , "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы Қазақстан Республикасы Президентiнiң Арнаулы өкiлi туралы ереже туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 18 сәуiрдегi N 2955 Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк хатшысы - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрiнiң мәртебесi мен өкiлеттiгi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 12 наурыздағы N 824 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң штат саны мен құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 11 ақпандағы N 806 Жарлығы , "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы , "Қазақстан Республикасының сот жүйесi және судьяларының мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 25 желтоқсандағы N 132 Конституциялық Заңы , "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесі туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 28 мамырдағы N 203 Заңы, "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 15 қазандағы N 702 Жарлығы , "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы N 321 Заңы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности Администрации Президента Республики Казахстан и Высшего Судебного Совета Республики Казахстан для достижения эффективного выполнения возложенных на них функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппаратов Администрации Президента Республики Казахстан и Специального представителя Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконур", обеспечение деятельности Высшего Судебного Совета Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 001 Админист-
ративные
затраты
001 Аппарат Содержание аппарата В те- Админис-
центрального центрального органа с чение трация
органа целью выполнения возло- года Президен-
женных на государствен- та Рес-
ный орган функций в публики
пределах штатной числен- Казахстан
ности в количестве 339
единиц.
Обеспечение деятельности
Высшего Судебного Совета
Республики Казахстан
030 Аппарат Содержание аппарата В те- Админис-
специаль- специального представи- чение трация
ного пред- тельства на космодроме года Президен-
ставитель- "Байконур" с целью выпол- та
ства на нения функций, возложенных Респуб-
космодроме на государственный орган, лики
"Байконур" в пределах штатной чис- Казахстан
ленности в количестве 6
единиц
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение возложенных на Администрацию Президента Республики Казахстан и Высший Судебный Совет Республики Казахстан функций и задач.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Администрация Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2003 год
1. Стоимость: 1537 тысяч тенге (один миллион пятьсот тридцать семь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статья 3 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", Указ Президента Республики Казахстан
от 11 февраля 2002 года N 805 "Об утверждении Положения об Администрации Президента Республики Казахстан", постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2000 года N 1706 "О Концепции обучения государственных служащих".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң және Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесiнің қызметiн оларға жүктелген функцияларды барынша тиiмдi орындауға қол жеткiзу үшiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлігiнiң және "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы Қазақстан Республикасы Президентінің Арнаулы өкілiнiң аппараттарын ұстау, Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесiнiң қызметiн қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
!Бағ.!Ша. !Бағдарлама. !Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
N !дар.!ғын !лардың (шағын!(шағын бағдарла. !асыру !орындаушылар
р !ла. !бағ. !бағдарлама. !маларды) іске !мерзімі!
/ !ма. !дар. !лардың) атауы!асыру жөніндегі ! !
с !ның !лама.! !іс-шаралар ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 001 Әкiмшiлiк
шығындар
001 Орталық Мемлекеттiк органға Жыл Қазақстан
органның жүктелген функциялар. бойына Республикасы
аппараты ды орындау мақсатында Президенті.
339 бiрлiк мөлшерiн. нің
дегi штат саны шегiнде Әкімшілігі
орталық органның
аппаратын ұстау
030 "Байқоңыр" Мемлекеттік органға Жыл Қазақстан
ғарыш айла. жүктелген функция. бойына Республикасы
ғындағы ларды орындау мақса. Президенті.
Президенттің тында "Байқоңыр" нің
арнаулы ғарыш айлағындағы Әкімшілігі
өкілінің Қазақстан Республикасы
аппараты Президентінің арнаулы
өкілінің аппаратын
6 бірлік мөлшеріндегі
штат санының шегінде
ұстау
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне және Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесіне жүктелген функциялар мен міндеттерді сапалы әрі уақтылы орындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшiсi
2003 жылға арналған "Кадрлардың білiктілігiн арттыру мен қайта даярлау" 010 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1537 мың теңге (бiр миллион бес жүз отыз жеті мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік-құқықтық негізі: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шілдедегі N 453 Заңы , "Қазақстан Республикасы Президентiнің Әкімшілiгi туралы ереженi бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінiң 2002 жылғы 11 ақпандағы N 805 Жарлығы , "Мемлекеттік қызметшілерді оқыту тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 2000 жылғы 13 қарашадағы N 1706 қаулысы , "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы N 321 Заңы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного
выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: повышение профессиональной квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 010 Повышение
квалифика-
ции и пере-
подготовка
кадров
005 Повышение Приобретение услуг по В те- Админис-
квалифика- повышению квалификации чение трация
ции госу- государственных служащих, года Президен-
дарственных в том числе обучение та Рес-
служащих государственному языку. публики
Среднегодовое количество Казахстан
государственных служащих,
проходящих курсы повыше-
ния квалификации - 96.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение профессионального уровня государственных служащих путем формирования и развития стройной системы качественного обучения государственных служащих, которая отвечает требованиям
профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями и ресурсными возможностями государства.
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Администрация Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
015 "Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное использование"
на 2003 год
1. Стоимость: 40022 тысячи тенге (сорок миллионов двадцать две тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: статьи 21 , 22, 23, 24 и 25 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе", Закон Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года N 326-I "О национальном архивном фонде и архивах", Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", Указ Президента Республики Казахстан от 14 января 1994 года N 1502 "О создании Архива Президента Республики Казахстан", распоряжение Президента Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 52 "Об утверждении Положения об Архиве Президента Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета", постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентiнің Әкімшілігі қызметкерлерінiң кәсiби деңгейiн көтеру мен біліктiлігін арттыру.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттік қызметшілердің кәсiби шеберлiгi мен құзыреті, бiліктілігін арттыру мен оқу-бiлiмiн жаңартудың үздiксiздігі принципін iске асыру, оларды қайта даярлау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
!Бағ.!Ша. !Бағдарлама. !Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
N !дар.!ғын !лардың (шағын!(шағын бағдарла. !асыру !орындаушылар
р !ла. !бағ. !бағдарлама. !маларды) іске !мерзімі!
/ !ма. !дар. !лардың) атауы!асыру жөніндегі ! !
с !ның !лама.! !іс-шаралар ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 010 Кадрлардың
біліктілігін
арттыру мен
қайта даярлау
005 Мемлекеттік Қазақстан Респуб. Жыл Қазақстан
қызметшілер. ликасы Президенті. бойына Республикасы
дің білікті. нің Әкімшілігі Президенті.
лігін арттыру аппаратының мемле. нің
кеттік қызметші. Әкімшілігі
лерін (жаңадан
қабылданған, сон.
дай-ақ аттестаттауға
тиісті қызметкер.
лерді жыл бойына)
тұрақты түрде қайта
даярлау мен білік.
тілігін арттыру
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң қызметкерлерiн ұйымдастыру және олардың кәсiби шеберлiгi мен бiлiктiлiгi деңгейiн қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшiсi
2003 жылға арналған "Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану" 015 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 40022 мың теңге (қырық миллион жиырма екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi N 453 Заңының 21, 22, 23, 24 және 25-баптары , "Ұлттық мұрағат қоры және мұрағаттар туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 22 желтоқсандағы N 326-I заңы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Архивiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 14 қаңтардағы N 1502 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Мұрағаты туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 15 маусымдағы N 52 өкiмi , "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы , "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы N 321 Заңы , "Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілерi емес қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: постоянное государственное хранение архивных документов Администрации Президента и государственных органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан, обеспечение сохранности документов
на всех видах носителей информации, государственный учет документов, хранящихся в Архиве Президента Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: комплектование документами, управление документацией Администрации Президента и государственных органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан, выполнение функций в сфере архивного
обеспечения деятельности Президента Республики Казахстан, организация использования документов в государственной политике, экономике, науке и социально-культурных целях.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!раммы(под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 015 Обеспечение
сохранности
архивного
фонда,
печатных
изданий и
их специ-
альное ис-
пользование
030 Архив Пре- Обеспечение содержания В те- Админис-
зидента Архива Президента чение трация
Республики Республики Казахстан в года Президен-
Казахстан пределах штатной числен- та Рес-
ности 86 единиц публики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение функций и задач, возложенных на Архив Президента Республики Казахстан.
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Администрация Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
030 "Прогнозно-аналитическое обеспечение
стратегических аспектов внутренней и внешней политики
государства" на 2003 год
1. Стоимость: 40112 тысяч тенге (сорок миллионов сто двенадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 1993 года N 1235 "О создании Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года N 3614 "Об утверждении Положения о Казахстанском институте стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 1999 года N 130 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года N 3614", постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 сентября 1993 года N 977 "Вопросы Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджет бағдарламасының мақсаты: Президент Әкiмшілiгi мен Қазақстан Республикасының Президентiне тікелей бағынатын және есеп беретiн мемлекеттік органдардың мұрағат құжаттарын тұрақты мемлекеттiк сақтау, ақпарат тасығыштардың барлық түріндегi құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Мұрағатында сақталатын құжаттарды мемлекеттік есепке алу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: құжаттармен қамтамасыз ету, Президент Әкімшілігі мен Қазақстан Республикасының Президентiне тікелей бағынатын және есеп беретiн мемлекеттік органдардың құжаттамаларын басқару, Қазақстан Республикасы Президентiнiң қызметi мұрағаттық қамтамасыз ету саласындағы функцияларды орындау, құжаттарды мемлекеттік саясатта, экономикада, ғылыми және әлеуметтік-мәдени мақсаттарда пайдалану.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегі iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
!Бағ.!Ша. !Бағдарлама. !Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
N !дар.!ғын !лардың (шағын!(шағын бағдарла. !асыру !орындаушылар
р !ла. !бағ. !бағдарлама. !маларды) іске !мерзімі!
/ !ма. !дар. !лардың) атауы!асыру жөніндегі ! !
с !ның !лама.! !іс-шаралар ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 015 Мұрағат қорының,
баспа басылымда.
рының сақталуын
қамтамасыз ету
және оларды
арнайы пайдалану
030 Қазақстан Қазақстан Респуб. Жыл Қазақстан
Республикасы ликасы Президенті. бойы Республикасы
Президентiнің нің Мұрағатын 86 Президентiнiң
Мұрағаты бірлік штат саны Әкiмшілiгі
лимит шегінде
ұстауды қамтамасыз
ету
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: Қазақстан Республикасы Президентiнiң Мұрағатына жүктелген функциялар мен мiндеттердi сапалы және уақтылы орындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшiсi
2003 жылға арналған "Мемлекеттің iшкi және сыртқы саясатының стратегиялық аспектiлерiн болжамды-талдамалық қамтамасыз ету" 030 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 40112 мың теңге (қырық миллион бiр жүз он екi мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 16 маусымдағы N 1235 Жарлығы, "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының мәселелерi" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 30 қыркүйектегi N 977 қаулысы , "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институты туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентiнің 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614 Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 1999 жылғы 4 мамырдағы N 130 Жарлығы , "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы N 321 Заңы, "Мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшiлерi емес қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: прогнозно-аналитическое обеспечение стратегических аспектов внутренней и внешней политики государства.
5. Задачи бюджетной программы: разработка научно-аналитических предложений по актуальным проблемам внешней и внутренней политики с позиции обеспечения национальной безопасности государства.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 030 Прогнозно-
аналитичес-
кое обеспе-
чение стра-
тегических
аспектов
внутренней
и внешней
политики
государства
030 Казахстан- Обеспечение содержания В те- Админис-
ский инсти- Казахстанского института чение трация
тут страте- стратегических исследо- года Прези-
гических ваний при Президенте дента
исследований Республики Казахстан в Респуб-
при Прези- пределах штатной числен- лики
денте Рес- ности 49 единиц Казахс-
публики тан
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение функций и задач, возложенных на Казахстанский институт стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан.
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Администрация Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
201 "Укрепление материально-технической базы
Казахстанского института стратегических исследований
при Президенте Республики Казахстан"
на 2003 год
1. Стоимость: 634 тысячи тенге (шестьсот тридцать четыре тысячи тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 1993 года N 1235 "О создании Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года N 3614 "Об утверждении Положения о Казахстанском институте стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 1999 года N 130 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года N 3614", постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 сентября 1993 года N 977 "Вопросы Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiң iшкi және сыртқы саясатының стратегиялық аспектiлерiн болжамды-талдамалық қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiң ұлттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету тұрғысынан iшкi және сыртқы саясаттың өзектi мәселелерi жөнiнде ғылыми-талдамалық ұсыныстарды әзiрлеу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
!Бағ.!Ша. !Бағдарлама. !Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
N !дар.!ғын !лардың (шағын!(шағын бағдарла. !асыру !орындаушылар
р !ла. !бағ. !бағдарлама. !маларды) іске !мерзімі!
/ !ма. !дар. !лардың) атауы!асыру жөніндегі ! !
с !ның !лама.! !іс-шаралар ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 030 Мемлекеттiң
iшкi және сыртқы
саясатының
стратегиялық
аспектiлерiн
болжамды-талдамалық
қамтамасыз ету
030 Қазақстан Қазақстан Респуб. Жыл Қазақстан
Республикасының ликасының Прези. бойы. Республикасы
Президентi денті жанындағы на Президентiнiң
жанындағы Қазақстан стра. Әкiмшiлiгi
Қазақстан тегиялық зерттеулер
стратегиялық институтын 49 бiрлiк
зерттеулер штат санының лимитi
институты шегiнде ұстауды
қамтамасыз eту
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтына жүктелген функциялар мен мiндеттердi сапалы әрi уақтылы орындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшiсi
2003 жылға арналған "Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының материалдық-техникалық базасын нығайту" 201 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 634 мың теңге (алты жүз отыз төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 16 маусымдағы N 1235 Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының мәселелерi" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 30 қыркүйектегi N 977 қаулысы , "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институты туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентiнің 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614 Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 4 мамырдағы N 130 Жарлығы , "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы N 321 Заңы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление материально-технической базы Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение активов для Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 201 Укрепление Приобретение одного пер- Март Админис-
материально- форатора,одной картотеки теку- трация
технической и стеллажей в количестве щего Прези-
базы Казах- 3 штук для библиотеки, года дента
станского оконных кондиционеров в Респуб-
института количестве 10 штук лики
стратеги- Казах-
ческих ис- стан
следований
при Прези-
денте Рес-
публики
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: укрепление материально-технической базы позволит повысить эффективность работы Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан.
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Администрация Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
202 "Укрепление материально-технической базы
Архива Президента Республики Казахстан"
на 2003 год
1. Стоимость: 311 тысяч тенге (триста одиннадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года "О национальном архивном фонде и архивах", Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", Указ Президента Республики Казахстан от 14 января 1994 года N 1502 "О создании Архива Президента Республики Казахстан", распоряжение Президента Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 52 "Об утверждении Положения об Архиве Президента Республики Казахстан".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының материалдық-техникалық базасын нығайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Президентiнiң жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институты үшiн активтер сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
!Бағ.!Ша. !Бағдарлама. !Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
N !дар.!ғын !лардың (шағын!(шағын бағдарла. !асыру !орындаушылар
р !ла. !бағ. !бағдарлама. !маларды) іске !мерзімі!
/ !ма. !дар. !лардың) атауы!асыру жөніндегі ! !
с !ның !лама.! !іс-шаралар ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
201 Қазақстан Кiтапханаға 1 Ағымда. Қазақстан
Республикасының данадан перфора. ғы Республикасы
Президентi жа. тор, картотека жылдың Президенті.
нындағы Қазақ. және 3 сөре, 10 наурызы нің
стан стратегия. дана мөлшерiнде Әкімшілігі
лық зерттеулер терезеге орнататын
институтының ауа сүзгiштер
материалдық- сатып алу
техникалық
базасын нығайту
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: материалдық-техникалық базаны нығайту Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институты жұмысының тиімділігiн арттыруға жағдай жасайды.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшiсi
2003 жылға арналған "Қазақстан Республикасы Президентi Мұрағатының материалдық-техникалық базасын нығайту" 202 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 311 мың теңге (үш жүз он бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Ұлттық мұрағат қоры және мұрағаттар туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 22 желтоқсандағы N 326-І Заңы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Архивiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 14 қаңтардағы N 1502 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Мұрағаты туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 15 маусымдағы N 52 өкiмi , "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы N 321 Заңы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: укрепление материально-технической базы Архива Президента Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение активов для Архива Президента Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!раммы(под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 202 Укрепление Приобретение металличес- апрель Админис-
материально-кого шкафа и 4 выставоч- теку- трация
технической ных стеллажей щего Прези-
базы Архива года дента
Президента Респуб-
Республики лики
Казахстан Казах-
стан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение частичного оснащения материально-технической базы Архива Президента Республики Казахстан.
Приложение 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Администрация Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
601 "Обеспечение вычислительной и организационной
техникой Архива Президента Республики Казахстан"
на 2003 год
1. Стоимость: 700 тысяч тенге (семьсот тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года "О национальном архивном фонде и архивах", Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", Указ Президента Республики Казахстан от 14 января 1994 года N 1502 "О создании Архива Президента Республики Казахстан", распоряжение Президента Республики Казахстан от 15 июня 1999 года N 52 "Об утверждении Положения об Архиве Президента Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение компьютеризации Архива Президента Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение организационной и компьютерной техники для Архива Президента Республики Казахстан.

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентi Мұрағатының материалдық-техникалық базасын нығайту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттерi: Қазақстан Республикасы Президентiнiң Мұрағаты үшiн активтер сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
!Бағ.!Ша. !Бағдарлама. !Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
N !дар.!ғын !лардың (шағын!(шағын бағдарла. !асыру !орындаушылар
р !ла. !бағ. !бағдарлама. !маларды) іске !мерзімі!
/ !ма. !дар. !лардың) атауы!асыру жөніндегі ! !
с !ның !лама.! !іс-шаралар ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 202 Қазақстан металл шкаф және Ағымдағы Қазақстан
Республикасы 4 көрме сөресiн жылдың Республикасы
Президентi сатып алу сәуірі Президентiнiң
Мұрағатының Әкiмшiлiгi
материалдық-
техникалық
базасын
нығайту
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасы Президентi Мұрағатының материалдық-техникалық базасын толық жарақтандыруды қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшiсi
2003 жылға арналған "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Мұрағатын есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету" 601 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 700 мың теңге (жетi жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Ұлттық мұрағат қоры және мұрағаттар туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 22 желтоқсандағы N 326-І Заңы , "Қазақстан Республикасы Президентiнің Архивiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 14 қаңтардағы N 1502 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Мұрағаты туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 15 маусымдағы N 52 өкiмi , "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы N 321 Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президентiнiң Мұрағатын толық компьютерлендiрудi қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Президентiнің Мұрағаты үшiн ұйымдастыру және компьютер техникасын сатып алу.

1 601 Обеспечение Приобретение 3 компьюте- Февраль Админи-
вычисли- ров, 3 лазерных принте- теку- страти-
тельной и ров и одного портатив- щего ция
организа- ного компьютера года Прези-
ционной дента
техникой Респуб-
Архива лики
Президента Казах-
Республики стан
Казахстан
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: автоматизация работ по выполнению запросов (ускоренный поиск и выдача необходимой информации), регистрация входящей и исходящей корреспонденции, подготовка макетов сборников документов к публикации.
Приложение 8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Администрация Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
602 "Обеспечение вычислительной и организационной техникой специального представительства на космодроме "Байконур"
на 2003 год
1. Стоимость: 606 тысяч тенге (шестьсот шесть тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", Указ Президента Республики Казахстан от 18 апреля 1996 года N 2955 "О Положении о специальном Представителе Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконур".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение компьютеризации аппарата специального представителя Президента на космодроме "Байконур".
5. Задачи бюджетной программы: приобретение организационной и компьютерной техники для аппарата специального представителя Президента на космодроме "Байконур".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 602 Обеспечение Приобретение 4 компью- Фев- Админис-
вычислитель- теров, 2 принтеров раль трация
ной и орга- теку- Прези-
низационной щего дента
техникой года Респуб-
специального лики
представи- Казах-
тельства на стан
космодроме
"Байконур"
-------------------------------------------------------------------

1 601 Қазақстан 3 компьютер, Ағымдағы Қазақстан
Республикасы 3 лазерлi принтер жылдың Республикасы
Президентiнiң және бiр портатив. ақпаны Президентінің
Мұрағатын тiк компьютер Әкімшілігі
есептеу және сатып алу
ұйымдастыру
техникасымен
қамтамасыз ету
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: сұранымдарды орындау жөнiндегi жұмыстарды автоматтандыру (қажеттi ақпаратты жеделдетiп iздестiру және беру), келген және шыққан хат-хабарларды тiркеу, жариялауға құжаттар жинағының үлгiлерiн дайындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшiсi
2003 жылға арналған "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнаулы өкілдіктi есептеу және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету" 602 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 606 мың теңге (алты жүз алты мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы Қазақстан Республикасы Президентiнiң Арнаулы өкiлi туралы ереже туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 18 сәуiрдегi N 2955 Жарлығы , "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы N 321 Заңы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы Президенттiң арнаулы өкiлiнiң аппаратын компьютер және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы Президенттiң арнаулы өкiлiнiң аппараты үшiн ұйымдастыру және компьютер техникасын сатып алу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
!Бағ.!Ша. !Бағдарлама. !Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
N !дар.!ғын !лардың (шағын!(шағын бағдарла. !асыру !орындаушылар
р !ла. !бағ. !бағдарлама. !маларды) іске !мерзімі!
/ !ма. !дар. !лардың) атауы!асыру жөніндегі ! !
с !ның !лама.! !іс-шаралар ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 602 "Байқоңыр" 4 компьютер, ағымдағы Қазақстан
ғарыш айлағын. 2 принтер сатып жылдың Республикасы
дағы арнаулы алу ақпаны Президентiнiң
өкілдікті есеп. Әкiмшiлiгi
теу және ұйым.
дастыру техника.
сымен қамтамасыз
ету
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение компьютеризации аппарата специального представительства на космодроме "Байконур".
Приложение 9
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1429
Администрация Президента Республики Казахстан
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
603 "Обеспечение компьютерной и организационной техникой
Казахстанского института стратегических исследований
при Президенте Республики Казахстан"
на 2003 год
1. Стоимость: 4813 тысяч тенге (четыре миллиона восемьсот тринадцать тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках", Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 1993 года N 1235 "О создании Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года N 3614 "Об утверждении Положения о Казахстанском институте стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан", Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 1999 года N 130 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года N 3614", постановление Кабинета Министров Республики
Казахстан от 30 сентября 1993 года N 977 "Вопросы Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение компьютеризации Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение основных фондов для оснащения компьютерного парка, докомплектации редакционно-издательского комплекса Казахстанского института стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы Президенттiң арнаулы өкiлiнiң аппаратын толық компьютерлендiрумен қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына
9-қосымша
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.11.21. N 150у қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшiсi
2003 жылға арналған "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтын компьютер және ұйымдастыру техникасымен қамтамасыз ету" 603 республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 4813 мың теңге (төрт миллион сегiз жүз он үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 16 маусымдағы N 1235 Жарлығы , "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының мәселелерi" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 30 қыркүйектегi N 977 қаулысы , "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институты туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614 Жарлығы , "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 тамыздағы N 3614 Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 4 мамырдағы N 130 Жарлығы , "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы N 321 Заңы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтын толығымен компьютерлендіруді қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасы Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институтының компьютер паркiн толығымен жарақтандыру үшiн негiзгi қорларды сатып алу, редакция-баспа кешенiн жете жасақтау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
!Бағ.!Ша. !Бағдарлама. !Бағдарламаларды !Іске ! Жауапты
N !дар.!ғын !лардың (шағын!(шағын бағдарла. !асыру !орындаушылар
р !ла. !бағ. !бағдарлама. !маларды) іске !мерзімі!
/ !ма. !дар. !лардың) атауы!асыру жөніндегі ! !
с !ның !лама.! !іс-шаралар ! !
!коды!ның ! ! ! !
! !коды ! ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 603 Обеспечение Приобретение одного в течение Админи-
компьютер- ризографа, одного элект- теку- страция
ной и орга- рического степлера, щего Прези-
низационной одного цветного струй- года дента
техникой ного принтера, компью- Респуб-
Казахстан- теров в количестве 20 лики
ского инс- штук Казах-
титута стан
стратеги-
ческих
исследова-
ний при
Президенте
Республики
Казахстан
------------------------------------------------------------------- <*>
Сноска. В пункт 6 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 21 ноября 2003 г. N 150у .
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: докомплектация редакционно-издательского комплекса и оснащение компьютерного парка позволит повысить эффективность работы Казахстанского института стратегических исследований при Президенте
Республики Казахстан.

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
1 500 Қазақстан 1 ризограф, ағымдағы Қазақстан
Республикасы. 1 электрлi степ. жылдың Республикасы
ның Президентi лер, 1 түрлi түсті ішінде Президентiнiң
жанындағы ағынды принтер, Әкiмшiлiгi
Қазақстан 20 дана мөлшерiнде
стратегиялық компьютер сатып алу <*>
зерттеулер
институтын
компьютер және
ұйымдастыру
техникасымен
қамтамасыз ету
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: редакция-баспа кешенiн жете жасақтау мен компьютер паркiн толығымен жарақтандыру Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан стратегиялық зерттеулер институты жұмысының тиiмдiлiгiн арттыруға жағдай жасайды.