О признании утратившим силу постановление акимата города Актау от 15 сентября 2008 года № 845 "О государственном учреждении "Дирекция специальной экономической зоны "Морпорт Актау"
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 12 октября 2009 года № 1097
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указа Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2008 года № 702 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан № 853 "О создании специальной экономической зоны "Морпорт Актау" и на основании письма государственного учреждения "Дирекция специальной экономической зоны "Морпорт Актау" от 09 сентября 2009 года № 1/1-1/17-372, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата города Актау от 15 сентября 2008 года № 845 "О государственном учреждении "Дирекция специальной экономической зоны "Морпорт Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-95, опубликовано в газете "Огни Мангистау" № 166 от 18 октября 2008 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актау Молдагулова М.Н.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким города С.Бекбергенов

Ақтау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 15 қыркүйектегі № 845 "Ақтау теңізпорты туралы" арнайы экономикалық аймақ дирекциясы" мемлекеттік мекемесі туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 12 қазандағы № 1097 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылдың 28 қарашасындағы "Қазақстан Республикасы Президентінің "Ақтау теңізпорты" арнайы экономикалық аймақ құру туралы" № 853 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" № 702 Жарлығына сәйкес және "Ақтау теңізпорты" арнайы экономикалық аймақ дирекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2009 жылдың 9 қыркүйектегі № 1/1-1/17-372 санды хаты негізінде, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 15 қыркүйектегі № 845 "Ақтау теңізпорты" арнайы экономикалық аймақ дирекциясы" мемлекеттік мекемесі туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-95 санды тіркелген, 2008 жылғы 18 қазанда №162 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің орынбасары М.Н. Молдагуловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қала әкімі С.Бекбергенов