Об утрате силы постановления акимата от 23 мая 2011 года № 150 "О социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся на дому"
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 17 октября 2013 года № 304
В соответствии с пунктом 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алтынсаринского района от 23 мая 2011 года № 150 "О социальной помощи детям – инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 июня 2011 года за № 9-5-126, опубликовано в районной газете от 30 июня 2011 года № 25).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
акима района Б. Алпысбаев

"Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек-балаларға әлеуметтік көмек туралы" әкімдіктің 2011 жылғы 23 мамырдағы № 150 қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 17 қазандағы № 304 қаулысы
"Әкімшілік рәсімдер туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 8 бабы 3 тармағына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек – балаларға әлеуметтік көмек туралы" Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 мамырдағы № 150 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 17 маусымда № 9-5-126 тіркелген, 2011 жылғы 30 маусымдағы № 25 аудандық газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Б. Алпысбаев