О признании утратившим силу решение акима Таупского сельского округа от 12 июня 2015 года № 3
Решение акима Таупского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 11 сентября 2015 года № 4
В соотеветсвии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьей 10-1 Закона Республике Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Иргизского района от 9 сентября 2015 года № 17-02/270 аким Таупского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Таупского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 12 июня 2015 года № 3 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 июля № 4422, опубликовано в районных газетах "Ырғыз" от 14 июля 2015 года № 36).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Аким Таупского сельского округа К. ТЛЕУЖАНОВ

Тәуіп ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Тәуіп ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 4 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабынының 8) тармақшасына сәйкес және Ырғыз ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық- санитариялық инспекторының 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 17-02/270 ұсынысының негізінде Тәуіп ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тәуіп ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 12 маусымдағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 8 шілдеде № 4422 ретпен тіркелген, аудандық "Ырғыз" газетінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 36 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тәуіп ауылдық округінің әкімі К. ТІЛЕУЖАНОВ