Об утрате силы постановления акимата Каргалинского района от 02 марта 2015 года № 58
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 29 июня 2015 года № 237
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЕНИЕ:
1. Утратить силу постановления акимата Каргалинского района от 02 марта 2015 года № 58 "Об утверждении схемы и порядокперевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Каргалинского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4302, официально опубликованное 13 апреля 2015 года в районной газете "Қарғалы" и ИПС "Адилет" 16 апреля 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района К.Ізтілеу.
Исполняющий обязанности акима района И.Тынымгереев

Қарғалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 02 наурыздағы № 58 қаулысының күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 237 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 21-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 бабына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 02 наурыздағы № 58 "Қарғалы ауданының шалғайдағы елдi мекендерде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекiту туралы" қаулысының (нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 4302 болып тiркелген, 2015 жылдың 13 сәуірінде аудандық "Қарғалы" газетінде және 2015 жылдың 16 сәуірінде "Әділет" АҚЖ-де ресми жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.Ізтілеуге жүктелсін.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы І.Тынымгереев