О признании утратившим силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 21 октября 2015 года № 531
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу:
1) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 июля 2009 года № 306 «Об утверждении Правил, сроков и форм предоставления отчетов по поступлениям и расходам бюджетов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5749, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 28 августа  2009 года, № 131 (1728));
2) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 декабря  2010 года № 614 «О внесении изменения и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 июля 2009 года № 306 «Об утверждении Правил, сроков и форм предоставления отчетов по поступлениям и расходам бюджетов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6701, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 15 января 2011 года № 13-14 (26434-26435).
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова 3.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в информационно-правовой системе «Әділет» и размещение на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится действие со дня подписания.
Министр                                    Б. Султанов

Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарын күші жойылды деп тану
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 531 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 21-1-бабының 2-тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептерді беру ережесін, мерзімін және нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2009 жылғы 20 шілдедегі № 306 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5749 болып тіркелген, 2009 жылғы 28 тамызда № 131 (1728)) «Заң газетінде» жарияланған;
2) «Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептерді беру ережесін, мерзімін және нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2009 жылғы 20 шілдедегі № 306 бұйрығына өзгеріс мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 614 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6701 болып тіркелген, «Казахстанская правда» 2011 жылғы 15 қаңтардағы № 13-14 (26434-26435) күштері жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (3. А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдауды;
2) осы бұйрықты «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми түрде жариялауды және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                             Б. Сұлтанов