О признании утратившим силу постановления акимата Жамбылской области от 8 июня 2004 года №148 "О порядке осуществления платежей в безналичной и наличной формах за счет средств областного бюджета"
Постановление акимата Жамбылской области от 25 сентября 2015 года № 238
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Жамбылской области от 8 июня 2004 года №148 "О порядке осуществления платежей в безналичной и наличной формах за счет средств областного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №1408). Опубликовано 3 августа 2004 года в газете "Знамя труда"
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление финансов акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившим силу нормативного правового акта, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Б.Орынбекова.
Аким области К. Кокрекбаев

"Облыстық бюджет қаржылары есебінен төлемдерді қолма-қол ақшасыз және қолма-қол түрде ақшалай түрде жүзеге асырудың тәртібі туралы" Жамбыл облыстық әкімиятының 2004 жылғы 8 маусымдағы №148 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 238 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыстық бюджет қаржылары есебінен төлемдерді қолма-қол ақшасыз және қолма-қол ақшалай түрде жүзеге асырудың тәртібі туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2004 жылғы 8 маусымдағы №148 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1408 болып тіркелген, 2004 жылдың 3 тамызында "Ақ жол" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1-тармағында көрсетілген нормативтiк құқықтық актінің күшi жойылды деп танылғаны жөнінде әдiлет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б.Орынбековке жүктелсін.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев