О признании утратившим силу постановления акимата Жамбылской области от 26 февраля 2004 года №39 "Об освобождении от родительской платы воспитанников областных школ-интернатов"
Постановление акимата Жамбылской области от 22 октября 2015 года № 250
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 26 февраля 2004 года №39 "Об освобождении от родительской платы воспитанников областных школ-интернатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №1289, опубликовано 27 мая 2004 года в газете "Знамя труда").
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившим силу нормативного правового акта, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Е.Манжуова
Аким области К. Кокрекбаев

"Облыстық мектеп-интернаттардың тәрбиеленушілерін ата-ана төлемақысынан босату туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2004 жылғы 26 ақпандағы №39 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қазандағы № 250 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыстық мектеп-интернаттардың тәрбиеленушілерін ата-ана төлемақысынан босату туралы" Жамбыл облысы әкімиятының 2004 жылғы 26 ақпандағы № 39 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1289 болып тіркелген, 2004 жылдың 27 мамырында "Ақ жол" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1-тармағында көрсетілген нормативтiк құқықтық актінің күшi жойылды деп танылғаны жөнінде әдiлет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е. Манжуовқа жүктелсін.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев