О признании утратившим силу решения Жамбылского областного маслихата от 25 июня 2015 года №38-9 "Об утверждении правил застройки на территории Жамбылской области"
Решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 43-38
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
О признании утратившим силу решения Жамбылского областного маслихата от 25 июня 2015 года № 38-9 "Об утверждении правил застройки на территории Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2706, опубликовано 13 августа 2013 года в газете "Знамя труда" № 90 (18017)).
В установленном законодательством порядке и сроки обеспечить сообщение в органы юстиции и источники официального опубликования о признании утратившим силу нормативного правового акта, указанного в пункте 1 настоящего решения.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
А. Едильбаев Б. Карашолаков

Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 маусымдағы "Жамбыл облысы аумағында құрылыс салу қағидаларын бекіту туралы" № 38-9 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-38 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
"Жамбыл облысы аумағында құрылыс салу қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 маусымдағы № 38-9 шешімінің (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2706 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 тамызында № 99 (18133) "Ақ жол" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1 тармағында көрсетілген нормативтік-құқықтық актінің күші жойылды деп танылғаны жөнінде әділет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
Облыстық мәслихаттың Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
А. Еділбаев Б. Қарашолақов