О снятии карантина на территории села Актобе Актобинского сельского округа
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 27 ноября 2015 года № 46/02
В соответствии с подпунктом 10) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Бухар-Жырауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 23 ноября 2015 года № 06 – 3 – 02 – 33/802 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболевания эпизоотического лимфангита среди лошадей на территории села Актобе Актобинского сельского округа снять карантин, установленный на территории села Актобе Актобинского сельского округа.
Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Бухар-Жырауского района от 14 марта 2014 года № 09/01 "Об установлении карантина на территории села Актобе Актобинского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2562, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 22 марта 2014 года № 11 (1045), в информационно – правовой системе "Әділет" 25 апреля 2014 года);
2) постановление акимата Бухар-Жырауского района от 6 августа 2015 года № 32/03 "О внесении изменений в постановление акимата района от 14 марта 2014 года № 09/01 "Об установлении карантина на территории села Актобе Актобинского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3396, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 19 сентября 2015 года № 37 (1123), в информационно-правовой системе "Әділет" 14 сентября 2015 года).
Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Әли Асхата Сағадиұлы.
И.о. акима района А. Әли

Ақтөбе ауылдық округінің Ақтөбе ауылының аумағынан карантин іс-шараларын алу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № 46/02 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабының 2-тармағының 10-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және 2015 жылғы 23 қарашадағы № 06-3-02-33/802 "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бұқар жырау аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекеме басшысының ұсынысы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ақтөбе ауылдық округінің Ақтөбе ауылы аумағында жылқылар арасында эпизоотикалық лимфангит ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлы іс-шараларды жүргізуіне байланысты Ақтөбе ауылдық округінің Ақтөбе ауылының аумағынан белгіленген карантин алынсын.
Күші жойылды деп танылсын:
1) Бұқар жырау ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 14 наурыздағы № 09/01 "Ақтөбе ауылдық округінің Ақтөбе ауылы аумағында карантин белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 2562 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 наурыздағы № 11 (1045) "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 25 сәуірде жарияланған);
2) Бұқар жырау ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 32/03 "Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 14 наурыздағы № 09/01 "Ақтөбе ауылдық округінің Ақтөбе ауылы аумағында карантин белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3396 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 қыркүйектегі № 37 (1123) "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 14 қыркүйекте жарияланған).
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Асхат Сағадиұлы Әлиге жүктелсін.
Аудан әкімінің м.а. А.Әли