О признании утратившим силу решение ХХІV сессии районного маслихата от 14 августа 2014 года № 24/211 "Об оказании социальной помощи"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 17 сентября 2015 года № 32/286
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоупарвлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение ХХІV сессии районного маслихата от 14 августа 2014 года № 24/211 "Об оказании социальной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2735, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 11 сентября 2014 года № 36 /10501/).
2. Настоящее решение подлежит официальному опубликованию в газете "Шет Шұғыласы".
Предеседатель сесии Н. Жанасбаев
Секретарь районного
маслихата
А. Смагулулы

Аудандық Мәслихаттың 2014 жылғы 14 тамыздағы ХХІV-сессиясының "Әлеуметтік көмек көрсету туралы" № 24/211 шешімінің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 32/286 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 7 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Занының 21-1 бабының 2 тармағына сәйкес аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық Мәслихаттың 2014 жылғы 14 тамыздағы ХХІV-сессиясының "Әлеуметтік көмек көрсету туралы" № 24/211 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2735 болып енгізілген, 2014 жылғы 11 қыркүйектегі "Шет Шұғыласы" газетінде № 36 /10 501/ жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім аудандық "Шет Шұғыласы" газетінде ресми жариялануға тиіс.
Сессия төрағасы Н. Жанасбаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ә. Смағұлұлы