О признании утратившим силу решение акима поселка Жанакорган от 14 июля 2015 года №931 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима поселка Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области от 30 сентября 2015 года N 86
В соответсвии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-ІІ "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" и на оснавании представления государственного учреждения "Жанакорганская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 30 сентября 2015 года № 177 аким поселка Жанакорган РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима поселка Жанакорган от 14 июля 2015 года № 26 "Об устоновлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5061 от 17 июля 2015 года, опубликовано в газете "Жаңақорған тынысы" от 05 сентября 2015 года в номере № 69 (7887).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Аким поселка Жанакорган К. Сапарбаев

"Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Жаңақорған кенті әкімінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 931 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кенті әкімінің 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 86 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурызындағы № 213 Заңдарына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жаңақорған аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 177 ұсыныс хатына сәйкес Жаңақорған кенті әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Жаңақорған кенті әкімінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 931 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2015 жылдың 17 шілдеде № 5061 болып тіркелген, 2015 жылдың 05 қыркүйекте № 69 (7887) "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылған деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Жаңақорған кентінің әкімі К. Сапарбаев