О признании утратившим силу постановление акимата Сырдарьинского района от 21 мая 2015 года № 181 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Сырдарьинского района"
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 15 октября 2016 года № 330
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата Сырдарьинского района от 21 мая 2015 года № 181 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Сырдарьинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5017 17.06.2015 года, опубликованно в газете "Тіршілік тынысы" № 47 от 17.06.2015 года) признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на отдел государственно–правовой работы аппарата акима Сырдарьинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Казантаев Г.

Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 мамырдағы "Сырдария ауданының шалғайдағы елдi мекендерінде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" № 181 қаулысының күшін жою туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 330 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1-бабының талаптарына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сырдария ауданының шалғайдағы елдi мекендерінде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 мамырдағы № 181 қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 17.06.2015 жылы № 5017 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газет баспасының 24.06.2015 жылы № 47 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сырдария ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмыстар бөліміне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев