О признании утратившим силу постановления акимата области от 28 апреля 2015 года № 170 "Об установлении видов субсидируемых удобрений (за исключением органических), норм субсидий"
Постановление акимата Костанайской области от 4 декабря 2015 года № 537
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области от 28 апреля 2015 года № 170 "Об установлении видов субсидируемых удобрений (за исключением органических), норм субсидий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5591, опубликовано 15 мая 2015 года в газете "Қостанай таңы").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким области                               А. Мухамбетов

Облыс әкімдігінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 170 "Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда), субсидиялардың нормаларын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 537 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда), субсидиялардың нормаларын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 170 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5591 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 мамырдағы "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А. Мұхамбетов