О признании утратившим силу постановления акимата от 22 мая 2015 года № 732 "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Рудного"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 29 сентября 2015 года № 1404
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Рудного от 22 мая 2015 года № 732 "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей проживающих в отдаленных населенных пунктах города Рудного" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 5713, опубликовано в газете "Рудненский рабочий" от 14 июля 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Искуженова С.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента подписания.
Аким города Рудного                        Б. Гаязов

"Рудный қаласының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жылпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 732 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 1404 қаулысы
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 8-бабына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Рудный қаласының шалғайдағы елді мекенде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" Рудный қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 732 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5713 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 шілдеде "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары С.К. Искуженовке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған сәттен бастап күшінде енеді.
Рудный қаласының әкімі                     Б. Ғаязов