О признании утратившим силу постановление акимата Амангельдинского района от 22 ноября 2010 года № 294
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 23 декабря 2015 года № 201
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Амангельдинского района от 22 ноября 2010 года № 294 "Об исправлении цен предлагаемых органами статистики для расчета прибыли от вспомогательных хозяйств, для назначения ежемесячного государственного пособия для детей до 18 лет в указанной средней производительности в нормативной карточке" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-6-118, опубликовано 24 декабря 2010 года в газете "Аманкелді арайы").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                Ж. Таукенов

Амангелді ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 22 қарашадағы № 294 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 201 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Амангелді ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 22 қарашадағы № 294 "18 жасқа дейінгі балаларға арналған ай сайынғы мемлекеттік жәрдем ақылар тағайындағанда нормативтік карточкада келтірілген орташа түсімді (өнімділікті), сондай-ақ жеке қосалқы шаруашылықтан түскен табысты есептеу үшін статистика органдары ұсынатын бағаларды түзету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-6-118 болып тіркелген, 2010 жылғы 24 желтоқсанда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ж. Таукенов