О признании утратившим силу решения акима Джангельдинского района от 22 мая 2015 года № 2
Решение акима Джангельдинского района Костанайской области от 28 сентября 2015 года № 4
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" аким Джангельдинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Джангельдинского района от 22 мая 2015 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5625, опубликовано 2 июня 2015 года в районной газете "Біздің Торғай").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                А. Кенжегарин

Жангелдин ауданы әкімінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 2 шешімінің күшін жою туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімінің 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес Жангелдин ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Жангелдин ауданы әкімінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 2 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5625 болып тіркелген, 2015 жылғы 2 маусымда "Біздің Торғай" аудандық газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Кенжегарин