О признании утратившим силу постановления акимата от 30 апреля 2015 года № 68 "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Камыстинского района"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 28 сентября 2015 года № 136
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата от 30 апреля 2015 года № 68 "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Камыстинского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5630, опубликован 16 июня 2015 года в газете "Сатып Алу Ақпарат").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района                                Ж. Бисимбаев

Әкімдіктің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 68 "Қамысты ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 136 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 68 "Қамысты ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5630 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 маусымдағы "Сатып Алу Ақпарат" газеттінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ж. Бисимбаев