О признании утратившим силу постановления акимата района от 18 июня 2015 года № 183 "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Карабалыкского района"
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 30 сентября 2015 года № 280
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карабалыкского района "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Карабалыкского района" от 18 июня 2015 года № 183 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5704, опубликовано 2 июля 2015 года в газете "Айна").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                К. Габдулин

Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 183 "Қарабалық ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 280 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40 бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 183 "Қарабалық ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 5704 тіркелген, аудандық "Айна" газетінде 2015 жылғы 2 шілдеде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Ғабдулин