О признании утратившим силу постановления акимата Узункольского района от 16 марта 2009 года № 59 "О корректировании средней урожайности (продуктивности), среднего уровня производственных расходов, приведенных в нормативной карточке, а также цен, представляемых органами статистики для исчисления дохода от личного подсобного хозяйства, при назначении ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет"
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 18 декабря 2015 года № 241
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Узункольского района от 16 марта 2009 года № 59 "О корректировании средней урожайности (продуктивности), среднего уровня производственных расходов, приведенных в нормативной карточке, а также цен, представляемых органами статистики для исчисления дохода от личного подсобного хозяйства, при назначении ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-19-95, опубликовано 16 апреля 2009 года в газете "Нұрлы жол").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
К. Сарсембаев

"18 жасқа дейінгі балаларға арналған ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақылар тағайындағанда нормативтік карточкада келтірілген орташа түсімді (өиімділікті), сондай-ақ жеке қосалқы шаруашылықтан түскен табысты есептеу үшін статистика органдары ұсынатын бағаларды түзету туралы" Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 16 наурыздағы № 59 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 241 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабына сәйкес, Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "18 жасқа дейінгі балаларға арналған ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақылар тағайындағанда нормативтік карточкада келтірілген орташа түсімді (өиімділікті), сондай-ақ жеке қосалқы шаруашылықтан түскен табысты есептеу үшін статистика органдары ұсынатын бағаларды түзету туралы" (Нормативтік құқықтық мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-19-95 тіркелді, "Нұрлы жол" аудандық газетінде 2009 жылдың 16 сәуірде жарияланған) Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 16 наурыздағы № 59 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.