О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 26 октября 2015 года № 333
В соответствии со статьями 21-129-1 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра культуры и информации Республики Казахстан и Председателя Агентства по делам религии Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в недельный срок со дня его подписания направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан, РГП «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан и периодические печатные издания;
2) размещение информации о признании утратившими силу приказов и исключение из перечня нормативных правовых актов на интернет-ресурсе Министерстве культуры и спорта Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    А. Мухамедиулы
Приложение
к приказу Министра
культуры и спорта
Республики Казахстан
от 26 октября 2015 года № 333
Перечень
утративших силу некоторых приказов Министра культуры и
информации Республики Казахстан и Председателя Агентства
по делам религий Республики Казахстан
1) Приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 10 августа 2012 года № 123 «Об утверждении форм проверочных листов в сфере делопроизводства и хранения документов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7911, опубликованный в газете «Казахстанская правда» 19 сентября 2012 года № 316-317 (27135-37136);
2) Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам религий от 28 августа 2013 года № 38 «Об утверждении перечня персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения осуществляемых задач» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8748, опубликованный в газете «Казахстанская правда» 5 декабря 2013 года № 330 (27604);
3) Приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 22 октября 2013 года № 243 «О внесении изменений в приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 10 августа 2012 года № 123 «Об утверждении форм проверочных листов в сфере делопроизводства и хранения документов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8920, опубликованный в газете «Казахстанская правда» 5 декабря 2013 года № 330 (27604);

Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 333 бұйрығы
Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-129-1-баптарына және 43-1-бабының 1- тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің және Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігі төрағасының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін қол қойылған күнінен бастап бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» РМК және мерзімді баспа басылымдарына жолдауды;
2) Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы ақпаратты орналастыруды және нормативтік құқықтық актілер тізбесінен алып тастауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                          А. Мұхамедиұлы
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрінің
2015 жылғы 26 қазандағы
№ 333 бұйрығына
бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің және
Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігі төрағасының күші
жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1) «Іс жүргізу және құжаттарды сақтау саласындағы тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2012 жылғы 10 тамыздағы № 123 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7911 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2012 жылғы 19 қыркүйекте № 609-614 (27687) жарияланған);
2) «Жүзеге асырылатын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігі төрағасының 2013 жылғы 28 тамыздағы № 38 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8748 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылғы 5 желтоқсанда № 268 (28207) жарияланған);
3) «Іс жүргізу және құжаттарды сақтау саласындағы тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2012 жылғы 10 тамыздағы № 123 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2013 жылғы 22 қазандағы № 243 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8920 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2013 жылғы 5 желтоқсанда № 268 (28207) жарияланған);

4) Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам религий от 22 ноября 2013 года № 43 «Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих Агентства Республики Казахстан по делам религий» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9020, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» 16 января 2014 года).

4) Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігінің мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік этикасының кағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігі төрағасының 2013 жылғы 22 қарашадағы № 43 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9020 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 16 қаңтарда жарияланған).