О признании утративших силу ранее принятых постановлений акимата района № 50/1 от 10 февраля 2014 года, № 150/4 от 6 мая 2014 года, № 12/1 от 16 января 2015 года, № 151/4 от 20 мая 2015 года
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 31 декабря 2015 года № 333/9
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу ранее принятые постановления акимата района:
1) "Об утверждении правил служебной этики государственных служащих местных исполнительных органов Иртышского района" № 50/1 от 10 февраля 2014 года (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов Департамента юстиции Павлодарской области № 3716 от 27 апреля 2014 года, опубликовано в газетах Ертіс Нұры № 9 и "Иртыш" № 9 от 8 марта 2014 года);
2) "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно–исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" № 150/4 от 6 мая (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов Департамента Юстиции Павлодарской области от 23 мая 2014 года № 3826, опубликовано в газетах Ертіс Нұры № 21 и "Иртыш" № 21 от 7 июня 2014 года).
3) "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Иртышского района" № 12/1 от 16 января 2015 года (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов Департамента Юстиции Павлодарской области № 4279 от 16 января 2015 года, опубликовано в газетах Ертіс Нұры № 4 и "Иртыш" № 4 от 31 января 2015 года).
4) "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Иртышского района" № 151/4 от 20 мая 2015 года, (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов Департамента Юстиции Павлодарской области № 4532 от 17 июня 2015 года, опубликовано в газетах "Ертіс Нұры" № 25 и "Иртыш" № 25 от 27 июня 2015 года).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
Аким района В. Дубовицкий

Бұрын қабылданған, аудан әкімдігінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 50/1, 2014 жылғы 6 мамырдағы № 150/4, 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 12/1, 2015 жылғы 20 мамырдағы № 151/4, қаулыларының күштерін жою деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 333/9 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңына, сәйкес Ертіс ауданының/әкiмдiгi/ҚАУЛЫ/ЕТЕДI:
1. Аудан әкімдігінің бұрын қабылданған қаулыларының күштері жойылсын деп танылсын:
1) 2014 жылғы 10 ақпандағы "Ертіс ауданының жергілікті атқарушы органдары мемлекеттік қызметшілерінің қызметтік этикасының қағидаларын бекіту туралы" № 50/1 қаулысы, (2014 жылдың 27 ақпанда Павлодар облысы Әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 3716 болып тіркелген, № 9 Ертіс Нұры және № 9 "Иртыш" газеттерінде 2014 жылдың 8 наурызында жарияланған);
2) 2014 жылғы 6 мамырдағы "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 150/4 қаулысы. Павлодар облысы Әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде, 2014 жылдың 23 мамырында № 3826 болып тіркелген Ертіс Нұры № 21 және "Иртыш" № 21 газеттерінде 2014 жылдың 7 маусымында жарияланған).
3) 2015 жылғы 16 қаңтардағы "Ертіс ауданы тұрғындарының нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" № 12/1 қаулысы, (Павлодар облысы Әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 16 қаңтарында № 4279 болып тіркелген, № 4 Ертіс Нұры және № 4 "Иртыш" газеттерінде 2015 жылдың 31 қаңтарында жарияланған).
4) 2015 жылғы 20 мамырдағы "Ертіс ауданы әкімдігінің атқарушы органдарының "Б" корпусы әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 151/4 қаулысы, (Павлодар облысы Әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 17 маусымында № 4532 болып тіркелген, № 25 "Ертіс Нұры" және № 25 "Иртыш" газеттерде 2015 жылдың 27 маусымында жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
Аудан әкімі В. Дубовицкий