О признании утратившим силу решение акима Конырозекского сельского округа от 23 января 2015 года № 1 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий по улице Амангельды села Конырозек Конырозекского сельского округа"
Решение акима Конырозекского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 11 ноября 2015 года № 2
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Успенского района от 5 ноября 2015 года № 2-19/504 принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Снять ограничительные мероприятия по улице Амангельды села Конырозек Конырозекского сельского округа в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Конырозекского сельского округа № 1 от 23 января 2015 года "Об установлении ветеринарного режима с ведением ограничительных мероприятий по улице Амангельды села Конырозек Конырозекского сельского округа" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области за № 4292, опубликовано 7 февраля 2015 года в газете "Огни села" № 5).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Конырозекского
сельского округа Р. Кумуков

"Қоңырөзек ауылдық округінің Қоңырөзек ауылы Амангелді көшесі бойынша шектеу шараларын енгізілуімен ветеринарлық режимді бекіту туралы" 2015 жылдың 23 қаңтардағы № 1 Қоңырөзек ауылдық округі әкімінің шешімі күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен ауданы Қонырөзек ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 11 қарашадағы № 2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабымен, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес және Успен ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық–санитарлық инспекторының 2015 жылдың 5 қарашадағы № 2-19/504 ұсынысы негізінде ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Қоңырөзек ауылдық округінің Қоңырөзек ауылы Амангелді көшесі бойынша шектеу шараларын енгізілуімен ірі қара малдардың сарып ауру ошағын жою жөніндегі барлық ветеринарлық-алдын–алу шараларының жүргізілуіне байланысты ветеринарлық режим алынсын.
2. "Қоңырөзек ауылдық округінің Қоңырөзек ауылы Амангелді көшесі бойынша шектеу шараларын енгізілуімен ветеринарлық режим бекіту туралы" 2015 жылдың 23 қаңтардағы № 1 шешімі өз күшін жойды деп есептелсін. (Павлодар облысының Әділет Департаментінде 2015 жылдың 3 ақпанда № 4292 тіркелген, 2015 жылдың 7 ақпандағы № 5 "Аймақ ажары" газетіінде жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Қоңырөзек ауылдық
округінің әкімі Р. Кумуков