О признании утратившими силу некоторых приказов Министра здравоохранения Республики Казахстан
Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 18 декабря 2015 года № 975
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания и распространяется на отношения, возникшие с 7 ноября 2015 года.
Министр                                    Т. Дуйсенова
Приложение
к приказу Министра
здравоохранения и социального
развития Республики Казахстан
от 18 декабря 2015 года № 975
Перечень
некоторых приказов Министра здравоохранения Республики
Казахстан, подлежащих признанию утратившими силу
1. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 июля 2010 года № 492 «Об утверждении Инструкции по организации плановой госпитализации в стационар в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи через Портал бюро госпитализации» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6380, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 19 августа 2010 года № 219).
2. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 декабря 2010 года № 983 «О внесении дополнений и изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 июля 2010 года № 492 «Об утверждении Инструкции по организации плановой госпитализации в стационар в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи через Портал бюро госпитализации» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6713, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 15 февраля 2011 года № 54-55).
3. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 166 «О внесении дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 июля 2010 года № 492 «Об утверждении Инструкции по организации плановой госпитализации в стационар в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи через Портал бюро госпитализации» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6911, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 7 июня 2011 года № 179).

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 975 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Медициналық қызметке ақы төлеу комитеті бір аптаның ішінде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін және осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылғы 7 қарашадан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Министр                                            Т. Дүйсенова
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және әлеуметтік
даму министрінің
2015 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 975 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің күші
жойылды деп тануға жататын кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Емдеуге жатқызу бюросы порталы арқылы тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде стационарға жоспарлы емдеуге жатқызуды ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 3 шілдедегі № 492 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6380 болып тіркелген, «Казахстанская правда» газетінде 2010 жылы 19 тамызда № 219 болып жарияланған).
2. «Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде стационарға жоспарлы емдеуге жатқызу бюросы порталы арқылы ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 3 шілдедегі № 492 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 983 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6713 болып.тіркелген, «Казахстанская правда» газетінде 2011 жылы 15 ақпанда № 54-55 болып жарияланған).
3. «Емдеуге жатқызу бюросы порталы арқылы тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде стационарға жоспарлы емдеуге жатқызуды ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 3 шілдедегі № 492 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 166 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6911 болып тіркелген, «Казахстанская правда» газетінде 2011 жылы 7 маусымда № 179 болып жарияланған).

4. Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 июня 2014 года № 302 «О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 июля 2010 года № 492 «Об утверждении Инструкции по организации плановой госпитализации в стационар в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи через Портал бюро госпитализации» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9565, опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан «Әділет» от 4 августа 2014 года).

4. «Емдеуге жатқызу бюросы порталы арқылы тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде стационарға жоспарлы емдеуге жатқызуды ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 3 шілдедегі № 492 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2014 жылғы 5 маусымдағы № 302 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9565 болып тіркелген, «Әділет» Қазақстан Республикасының ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 4 тамызда жарияланған).