О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 18 августа 2015 года № 307
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об установлении видов субсидируемых гербицидов и норм субсидий на 1 литр (килограмм) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов" от 18 августа 2014 года № 293 (опубликовано 13 сентября 2014 года в газете "Северный Казахстан", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2912);
2) постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об установлении видов субсидируемых гербицидов и норм субсидий на 1 литр (килограмм) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов" от 15 июня 2015 года № 207 (опубликовано 16 июля 2015 года в Информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3296).
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
Настоящее постановление вводится в действие со дня введения в действие постановления акимата Северо-Казахстанской области от 06 августа 2015 года № 290 "Об установлении видов субсидируемых гербицидов и норм субсидий на 1 литр (килограмм) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов на 2015 год".
Аким Северо-Казахстанской области Е. Султанов

Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № 307 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Субсидияланатын гербицидтердің түрлерiн және гербицид жеткiзушiлерден сатып алынған гербицидтердiң 1 литріне (килограмына) арналған субсидиялар нормаларын белгiлеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 тамыздағы № 293 қаулысы (2014 жылғы 13 қыркүйекте "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2912 болып тіркелді);
2) "Субсидияланатын гербицидтердің түрлерін және гербицид жеткiзушiлерден сатып алынған гербицидтердiң 1 литрiне (килограмына) арналған субсидиялар нормаларын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № 207 қаулысы (2015 жылғы 16 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3296 болып тіркелді).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы "2015 жылға арналған субсидияланатын гербицидтердің түрлерін және гербицид жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 литріне (килограмына) арналған субсидиялар нормаларын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 290 қаулысы қолданысқа енгізілген күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі Е. Сұлтанов