О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 20 августа 2015 года № 309
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Приложение к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 20 августа 2015 года № 309
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства" от 14 марта 2014 года № 60 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2681 и опубликованное 13 мая 2014 года в газете "Северный Казахстан");
2. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность" от 9 июня 2014 года N 169 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2849 и опубликованное 26 июля 2014 года в газете "Северный Казахстан");
3. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области, города республиканского значения, столицы" от 11 июня 2014 года N 187 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2845 и опубликованное 24 июля 2014 года в газете "Северный Казахстан") ;
4. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" от 11 июня 2014 года N 186 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2852 и опубликованное 29 июля 2014 года в газете "Северный Казахстан");
5. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в области технической инспекции" от 11 июня 2014 года N 173 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2859 и опубликованное 05 августа 2014 года в газете "Северный Казахстан");

Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбiр қаулыларының күшi жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 309 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбiр қаулыларының күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 309 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбiр күшi жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Мал шаруашылығы саласында мемлекеттік қызмет қөрсету регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 наурыздағы № 60 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2681 болып тіркелген және 2014 жылғы 13 мамыр "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
2. "Туристік ақпарат, оның ішінде туристік әлеует, туризм объектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы туристік ақпарат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 9 маусымдағы № 169 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2849 болып тіркелген және 2014 жылғы 26 шілде "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
3. "Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таралатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 маусымдағы № 187 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2845 болып тіркелген және 2014 жылғы 24 шілде "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
4. "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2014 жылғы 11 маусымдағы № 186 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2852 болып тіркелген және 2014 жылғы 29 шілде "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
5. "Техникалық инспекция саласында мемлекеттік қызметтер көрсету регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 маусымдағы № 173 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2859 болып тіркелген және 2014 жылғы 05 тамыз "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);

6. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензий, переоформление, выдача дубликатов лицензии на фармацевтическую деятельность" от 11 июня 2014 года N 194 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2864 и опубликованное 07 августа 2014 года в газете "Северный Казахстан");
7. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность" от 11 июня 2014 года N 195 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2866 и опубликованное 09 августа 2014 года в газете "Северный Казахстан");
8. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере земельных отношений" от 16 июня 2014 года N 199 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2861 и опубликованное 09 августа 2014 года в газете "Северный Казахстан");
9. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства" от 16 июня 2014 года N 201 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2862 и опубликованное 12 августа 2014 года в газете "Северный Казахстан");
10. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги по аттестации производителей оригинальных и элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян" от 16 июня 2014 года N 200 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2865 и опубликованное 12 августа 2014 года в газете "Северный Казахстан");
11. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах" от 17 июня 2014 года № 204 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2877 и опубликованное 19 августа 2014 года в газете "Северный Казахстан");
12. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Постановка на учет и очередность, а также принятие местными исполнительными органами решения о предоставлении жилища гражданам, нуждающимся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде" от 17 июня 2014 года N 202 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2878 и опубликованное 16 августа 2014 года в газете "Северный Казахстан");

6. "Фармацевтикалық қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 маусымдағы № 194 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2864 болып тіркелген және 2014 жылғы 07 тамыз "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
7. "Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 маусымдағы № 195 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2866 болып тіркелген және 2014 жылғы 09 тамыз "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
8. "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № 199 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2861 болып тіркелген және 2014 жылғы 09 тамыз "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
9. "Өсiмдiк шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтер регламенттерiн бекiту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № 201 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2862 болып тіркелген және 2014 жылғы 12 тамыз "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
10. "Бірегей, элиталық тұқым, бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқым өндірушілерді және тұқым өткізушілерді аттестаттау жөніндегі мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № 200 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2865 болып тіркелген және 2014 жылғы 12 тамыз "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
11. "Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 204 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2877 болып тіркелген және 2014 жылғы 19 тамыз "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
12. "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезекке қою, сондай-ақ жергілікті атқарушы органдардың тұрғын үй беру туралы шешім қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 202 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2878 болып тіркелген және 2014 жылғы 16 тамыз "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);

13. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений), определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения)" от 25 июня 2014 года N 212 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2879 и опубликованное 16 августа года в газете "Северный Казахстан");
14. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок" от 30 июня 2014 года N 220 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2892 и опубликованное 21 августа 2014 года в газете "Северный Казахстан");
15. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" от 30 июня 2014 года № 221 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2905 и опубликованное 09 сентября 2014 года в газете "Северный Казахстан");
16. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в области культуры", от 1 июля 2014 года № 228 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2897 и опубликованное 23 августа 2014 года в газете "Северный Казахстан");
17. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" от 1 июля 2014 года № 227 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2900 и опубликованное 4 сентября 2014 года в газете "Северный Казахстан");
18. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" от 8 июля 2014 года N 231 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2901 и опубликованное 26 августа 2014 года в газете "Северный Казахстан");
19. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" от 8 июля 2014 года N 232 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2903 и опубликованное 06 сентября 2014 года в газете "Северный Казахстан");
20. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования" от 10 июля 2014 года № 238 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2902 и опубликованное 09 сентября2014 года в газете "Северный Казахстан");

13. "Ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 212 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2879 болып тіркелген және 2014 жылғы 16 тамыз "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
14. "Мұрағаттық анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 220 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2892 болып тіркелген және 2014 жылғы 21 тамыз "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
15. "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 221 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2905 болып тіркелген және 2014 жылғы 09 қыркүйек "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
16. "Мәдениет саласындағы мемлекеттік қөрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 1 маусымдағы № 228 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2897 болып тіркелген және 2014 жылғы 23 тамыз "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
17. "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 1 шілдедегі № 227 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2900 болып тіркелген және 2014 жылғы 4 қыркүйек "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
18. "Білім саласындағы мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 шілдедегі № 231 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2901 болып тіркелген және 2014 жылғы 26 тамыз "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
19. "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 шілдедегі № 232 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2903 болып тіркелген және 2014 жылғы 06 қыркүйек "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
20. "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 шілдедегі № 238 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2902 болып тіркелген және 2014 жылғы 09 қыркүйек "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);

21. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурной и градостроительной деятельности" от 16 июля 2014 года N 242 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2922 и опубликованное 20 сентября 2014 года в газете "Северный Казахстан");
22. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере дошкольного и среднего образования" от 17 июля 2014 года № 245 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2909 и опубликованное 16 сентября 2014 года в газете "Северный Казахстан");
23. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в области недропользования" от 18 июля 2014 года N 249 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2923 и опубликованное 23 сентября 2014 года в газете "Северный Казахстан");
24. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов в организации технического и профессионального, послесреднего образования" от 28 июля 2014 года N 261 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2925 и опубликованное 27 сентября 2014 года в газете "Северный Казахстан");
25. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном (междугородном внутриобластном) и международном сообщениях, а также регулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в международном сообщении" от 31 июля 2014 года N 268 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2926 и опубликованное 30 сентября 2014 года в газете "Северный Казахстан");
26. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача международного сертификата технического осмотра" от 31 июля 2014 года N 269 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2927 и опубликованное 02 октября 2014 года в газете "Северный Казахстан");
27. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере дошкольного и среднего образования" от 11 августа 2014 года № 286 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2930 и опубликованное 4 октября 2014 года в газете "Северный Казахстан");

21. "Сәулет және қала құрылысы қызметі саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 шілдедегі № 242 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2922 болып тіркелген және 2014 жылғы 20 қыркүйек "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
22. "Мектепке дейінгі және орта білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі № 245 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2909 болып тіркелген және 2014 жылғы 16 қыркүйек "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
23. "Жер қойнауын пайдалану саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 шілдедегі № 249 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2923 болып тіркелген және 2014 жылғы 23қыркүйек "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
24. "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдарға құжаттар қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 шілдедегі № 261 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2925 болып тіркелген және 2014 жылғы 27 қыркүйек "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
25. "Жолаушыларды облысаралық қалааралық, ауданаралық (облысішiлiк қалааралық) және халықаралық қатынастарда автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты тасымалдау жөніндегі қызметпен айналысу үшін лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 268 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2926 болып тіркелген және 2014 жылғы 30 қыркүйек "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
26. "Халықаралық техникалық байқау сертификатын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 269 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2927 болып тіркелген және 2014 жылғы 02 қазан "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
27. "Мектепке дейінгі және орта білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 тамыздағы № 286 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2930 болып тіркелген және 2014 жылғы 04 қазан "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);

28. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в области использования лесных и водных ресурсов" от 20 августа 2014 года N 295 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2942 и опубликованное 11 октября 2014 года в газете "Северный Казахстан");
29. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" от 20 августа 2014 года N 296 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2944 и опубликованное 14 октября 2014 года в газете "Северный Казахстан");
30. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты населения" от 21 августа 2014 года N 298 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2924 и опубликованное 9 сентября 2014 года в газете "Северный Казахстан");
31. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензий, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения" от 28 августа 2014 года N 311 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2948 и опубликованное 21 октября 2014 года в газете "Северный Казахстан");
32. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в области охраны окружающей среды" от 29 августа 2014 года № 312 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2955 и опубликованное 25 октября 2014 года в газете "Северный Казахстан");
33. Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 11 сентября 2014 года № 332 "Об утверждении регламента государственной услуги "Проведение идентификации сельскохозяйственных животных" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2957 и опубликованное 28 октября 2014 года в газете "Северный Казахстан");
34. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства" от 18 сентября 2014 года № 346 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2966 и опубликованное 22 ноября 2014 года в газете "Северный Казахстан");

28. "Орман және су ресурстарын пайдалану саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 тамыздағы № 295 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2942 болып тіркелген және 2014 жылғы 11 қазан "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
29. "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 тамыздағы № 296 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2944 болып тіркелген және 2014 жылғы 14 қазан "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
30. "Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 21 тамыздағы № 298 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2924 болып тіркелген және 2014 жылғы 09 қыркүйек "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
31. "Денсаулық сақтай саласындағы есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 тамыздағы № 311 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2948 болып тіркелген және 2014 жылғы 21 қазан "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
32. "Қоршаған ортаны қорғау саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 312 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2955 болып тіркелген және 2014 жылғы 25 қазан "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
33. "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № 332 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2957 болып тіркелген және 2014 жылғы 28 қазан "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
34. "Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 346 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2966 болып тіркелген және 2014 жылғы 22 қараша "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);

35. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 14 марта 2014 года № 60 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства" от 18 сентября 2014 года N 347. зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2967 и опубликованное 22 ноября 2014 года в газете "Северный Казахстан"
36. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Аттестация лабораторий по экспертизе качества семян" от 18 сентября 2014 года № 348 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2969 и опубликованное 22 ноября 2014 года в газете "Северный Казахстан");
37. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 11 июня 2014 года № 172 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" от 18 сентября 2014 года № 349. зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2968 и опубликованное 18 ноября 2014 года в газете "Северный Казахстан";
38. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии" от 23 сентября 2014 года № 353 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2964 и опубликованное 08 ноября 2014 года в газете "Северный Казахстан");
39. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача ветеринарной справки" от 23 сентября 2014 года № 354 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2965 и опубликованное 18 ноября 2014 года в газете "Северный Казахстан");
40. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" от 3 октября 2014 года № 370 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2977 и опубликованное 25 ноября 2014 года в газете "Северный Казахстан");

35. "Мал шаруашылығы саласында мемлекеттік қызмет қөрсету регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 наурыздағы № 60 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 347 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2967 болып тіркелген және 2014 жылғы 22 қараша "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
36. "Тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертханаларды аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 348 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2969 болып тіркелген және 2014 жылғы 22 қараша "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
37. "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 маусымдағы № 172 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 349 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2968 болып тіркелген және 2014 жылғы 18 қараша "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
38. "Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 маусымдағы № 172 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 353 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2964 болып тіркелген және 2014 жылғы 08 қараша "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
39. "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 354 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2965 болып тіркелген және 2014 жылғы 18 қараша "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
40. "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қазандағы № 370 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2977 болып тіркелген және 2014 жылғы 25 қараша "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);

41. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур" от 3 октября 2014 года № 369 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2978 и опубликованное 13 декабря 2014 года в газете "Северный Казахстан");
42. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование элитных семян" от 8 октября 2014 года № 378 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2979 и опубликованное 25 ноября 2014 года в газете "Северный Казахстан");
43. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства" от 9 октября 2014 года № 379 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2981 и опубликованное 6 декабря 2014 года в газете "Северный Казахстан");
44. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламента государстенной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов, за исключением деятельности по реализации лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся у юридических лиц в ходе собственного производства и в результате приобретения имущественного комплекса, в составе которого находились лом и (или) отходы цветных и (или) черных металлов, лицензиатам" от 3 декабря 2014 года № 453 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3040 и опубликованное 4 января 2015 года в газете "Северный Казахстан");
45. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 08 июля 2014 года № 232 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" от 16 марта 2015 года № 85 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3216 и опубликованное 19 мая 2015 года в газете "Северный Казахстан");
46. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 31 июля 2014 года № 269 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача международного сертификата технического осмотра" от 16 марта 2015 года № 89. (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3217 опубликованное 19 мая 2015 года в газете "Северный Казахстан");

41. "Басым дақылдарды өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қазандағы № 369 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2978 болып тіркелген және 2014 жылғы 13 желтоқсан "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
42. "Элиталық тұқымды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қазандағы № 378 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2979 болып тіркелген және 2014 жылғы 25 қараша "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
43. "Кәсіпкерлік саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 9 қазандағы № 379 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2981 болып тіркелген және 2014 жылғы 6 желтоқсан "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
44. "Заңды тұлғаларда өз өндiрiсi барысында және құрамында түстi және (немесе) қара металл сынықтары және (немесе) қалдықтары болған мүлiктiк кешендi сатып алу нәтижесiнде пайда болған түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын өткiзу жөнiндегi қызметтi қоспағанда,заңды тұлғалардың түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға өткiзу бойынша қызметтi жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресiмдеу, лицензия телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 453 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3040 болып тіркелген және 2014 жылғы 4 каңтар "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
45. "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Әкімдігінің 2014 жылғы 08 шілдедегі № 232 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 85 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3216 болып тіркелген және 2015 жылғы 19 мамыр "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
46. "Халықаралық техникалық байқау сертификатын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 269 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 89 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3217 болып тіркелген және 2015 жылғы 19 мамыр "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);

47. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 17 июня 2014 года № 204 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах" от 16 марта 2015 года № 86 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3218 и опубликованное 19 мая 2015 года в газете "Северный Казахстан");
48. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 31 июля 2014 года № 268 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном (междугородном внутриобластном) и международном сообщениях, а также регулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в международном сообщении" от 16 марта 2015 года № 84 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3219 и опубликованное 19 мая 2015 года в газете "Северный Казахстан");
49. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 29 августа 2014 года № 312 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области охраны окружающей среды" от 30 марта 2015 года № 100 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3229 и опубликованное 23 мая 2015 года в газете "Северный Казахстан");
50. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 21 августа 2014 года № 298 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты населения" от 1 апреля 2015 года № 111 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3228 и опубликованное 23 мая 2015 года в газете "Северный Казахстан");
51. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 23 сентября 2014 года № 354 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача ветеринарной справки" от 7 апреля 2015 года № 115 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3239 и опубликованное 30 мая 2015 года в газете "Северный Казахстан");

47. "Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 204 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 86 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3218 болып тіркелген және 2015 жылғы 19 мамыр "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
48. "Жолаушыларды облысаралық қалааралық, ауданаралық (облысішiлiк қалааралық) және халықаралық қатынастарда автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты тасымалдау жөніндегі қызметпен айналысу үшін лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 268 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 84 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3219 болып тіркелген және 2015 жылғы 19 мамыр "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
49. "Қоршаған ортаны қорғау саласында мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 312 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 100 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3229 болып тіркелген және 2015 жылғы 23 мамыр "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
50. "Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 21 тамыздағы № 298 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 сәуірдегі № 111 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3228 болып тіркелген және 2015 жылғы 23 мамыр "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
51. "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 354 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 115 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3239 болып тіркелген және 2015 жылғы 30 мамыр "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);

52. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 23 сентября 2014 года № 353 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии" от 7 апреля 2015 года № 114 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3240 и опубликованное 30 мая 2015 года в газете "Северный Казахстан");
53. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 16 июля 2014 года № 242 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурной и градостроительной деятельности" от 21 апреля 2015 года № 130 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3258 и опубликованное 16 июня 2015 года в газете "Северный Казахстан").

52. "Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 353 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 114 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3240 болып тіркелген және 2015 жылғы 30 мамыр "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған);
53. "Сәулет және қала құрылысы қызметі саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 шілдедегі № 242 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 130 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3258 болып тіркелген және 2015 жылғы 16 маусым "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған).