О признании утратившим силу постановление акимата района от 13 марта 2013 года № 111 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 января 2015 года № 35
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40, пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района от 13 марта 2013 года № 111 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 2243 от 18 апреля 2013 года, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 21 мая 2013 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района С. Салтыков

"Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар, сондай-ақ бас бостандығын айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған мектеп бітірушілері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" аудан әкімдігінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 111 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 35 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына, 43-1 бабы 1 тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар, сондай-ақ бас бостандығын айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған мектеп бітірушілері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" аудан әкімдігінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 111 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің 2013 жылғы 18 сәуірдегі № 2243 Мемлекеттік тізілімінде тіркелген, 2013 жылдың 21 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқытық жүйесінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Салтықов