О признании утратившим силу постановления акимата района № 292 от 20 октября 2014 года "Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам"
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 29 января 2015 года № 37
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", на основании письма заместителя начальника Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Г.Кожахметовой от 20 января 2015 года № 04-06/98, акимат Уалихановского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района от 20 октября 2014 года № 292 "Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 ноября 2014 года N 2989, опубликовано в районной газете "Кызылту" № 54 от 08 декабря 2014 года).
Аким района А. Турегельдин

"Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы" 2014 жылғы 20 қазандағы № 292 аудан әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 37 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаменті бастығының орынбасары Г.Қожахметованың 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 04-06/98 хаты негізінде Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазаны өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 27 қарашада N 2989 болып тіркелген, 2014 жылғы 08 желтоқсандағы № 54 "Кызылту" аудандық газетінде жарияланған) аудан әкімдігінің 2014 жылғы 20 қазандағы № 292 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкімі А. Төрегелдин