О признании утратившим силу решения акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 14 ноября 2011 года N 29 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12 июня 2015 года N 14
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", аким района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 14 ноября 2011 года N 29 "Об образовании избирательных участков". Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 ноября 2011 года N 13-14-137.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Акима района Е.Сагдиев

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің "Сайлау учаскелерінің құрылуы туралы" 2011 жылғы 14 қарашадағы № 29 шешімінің күші жойылғанын тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 2015 жылғы 12 маусымдағы N 14 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің "Сайлау учаскелерінің құрылуы туралы" 2011 жылғы 14 қарашадағы № 29 шешімінің күші жойылған болып танылсын. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 2011 жылғы 17 қарашадағы № 13-14-137 тіркелген.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Сағдиев