О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района Шал акына
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 19 мая 2015 года № 127
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата района Шал акына согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Акима района М. Омаров
Приложение к постановлению акимата района № 127 от 19 мая 2015 года
ПЕРЕЧЕНЬ
утративших силу некоторых постановлений акимата района Шал акына
1) от 17 июля 2009 года N 157 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на предприятиях и в организациях района Шал акына". Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 17 августа 2009 года N 13-14-79, опубликованное в газете "Новатор" от 21 августа 2009 года № 34, "Парыз" от 21 августа 2009 года № 34;
2) от 3 мая 2011 года N 105 "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категории граждан на предприятиях и в организациях района Шал акына". Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 июня 2011 года N 13-14-130, опубликованное в газете "Новатор" от 08 июля 2011 года № 29, "Парыз" от 08 июля 2011 года № 29;
3) от 17 июля 2009 года N 155 "О дополнительных мерах по содействию занятости населения". Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 24 августа 2009 года N 13-14-81, опубликованное в газете "Новатор" от 04 сентября 2009 года № 36, "Парыз" от 04 сентября 2009 года № 36;
4) от 4 сентября 2009 года N 183 "Об установлении дополнительного перечня лиц, проживающих на территории района Шал акына, относящихся к целевым группам". Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 октября 2009 года N 13-14-86, опубликованное в газете "Новатор" от 30 октября 2009 года № 44, "Парыз" от года от 30 октября 2009 года № 44;

Шал ақын ауданы әкімдігінің кейбір қаулылары күштерінің жойылғанын тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы № 127 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Шал ақын ауданы әкімдігінің қаулылары күштерінің жойылғаны танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Омаров
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы №127 қаулысына қосымша
Шал ақын ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының
ТІЗБЕСІ
1) "Шал ақын ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 17 шілдедегі N 157 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 тамыздағы N 13-14-79 тіркелді, "Новатор" газетінде 2009 жылғы 21 тамыздағы № 34, "Парыз" газетінде 2009 жылғы 21 тамыздағы № 34 жарияланды;
2) "Азаматтардың жекелеген санаттары үшін Шал ақын ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 3 мамырдағы N 105 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 маусымдағы N 13-14-130 тіркелді, "Новатор" газетінде 2011 жылғы 08 шілдедегі № 29, "Парыз" газетінде 2011 жылғы 08 шілдедегі № 29 жарияланды.
3) "Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 17 шілдедегі N 155 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 тамыздағы N 13-14-81 тіркелді, "Новатор" газетінде 2009 жылғы 04 қыркүйектегі № 36, "Парыз" газетінде 2009 жылғы 04 қыркүйектегі № 36 жарияланды;
4) "Мақсатты топтарға жататын, Шал ақын ауданының аймағында тұратын, қосымша тұлғалардың тізбесін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 04 қыркүйектегі N 183 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 12 қазандағы N 13-14-86 тіркелді, "Новатор" газетінде 2009 жылғы 30 қазандағы № 44, "Парыз" газетінде 2009 жылғы 30 қазандағы № 44 жарияланды.