О признании утратившим силу постановления акимата района Шал акына от 29 июля 2015 года № 205 "Об утверждении схемы и порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах района Шал акына Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 7 октября 2015 года № 257
В соответствии со статьями 21-1, 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановление акимата района Шал акына от 29 июля 2015 года № 205 "Об утверждении схемы и порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах района Шал акына Северо-Казахстанской области, зарегистрированного Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 сентября 2015 года № 3374.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Е.Сагдиев

Шал ақын ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 205 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының шалғайдағы елдi мекендерде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекiту туралы" қаулысы күшінің жойылғанын тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 7 қазандағы № 257 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1, 43-1 баптарына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментімен 2015 жылғы 9 қыркүйекте № 3374 тіркеуден өткен Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 шілдедегі № 205 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының шалғайдағы елдi мекендерде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекiту туралы" қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Сағдиев