О признании утратившим силу решения Атырауского городского маслихата от от 27 марта 2015 года № 266 "О назначении материального обеспечения детям-инвалидам, обучающимся на дому"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 09 сентября 2015 года № 295
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Атырауской городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу в решение Атырауского городского маслихата от 27 марта 2015 года № 266 "О назначении материального обеспечения детям-инвалидам, обучающимся на дому" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3157, опубликовано 18 апреля 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Председатель ХХХVІ сессии А. Бопылдыков
Секретарь городского маслихата Б. Казиманов

Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 266 "Үйде оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыру тағайындау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 09 қыркүйектегі № 295 шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабына сәйкес, Атырау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 266 "Үйде оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыру тағайындау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3157 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 18 сәуірде "Атырау" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялансын.
ХХХVІ сессия төрағасы А. Бопылдықов
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Қазиманов