О признании утратившим силу постановления акимата Жылыойского района № 83 от 9 февраля 2015 года "Об утверждении правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)
Постановление Жылыойского районного акимата Атырауской области от 15 мая 2015 года № 228
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 29 сентября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления, статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и пунктом 3 статьи 74 Закона Республикик Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ
Признать утратившим силу постановление акимата Жылыойского района № 83 от 9 февраля 2015 года "Об утверждении правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественной наем (аренду) (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актав Департамента Юстиции Атырауской области 2 марта 2015 года № 3113, опубликованное в районной газете "Кең Жылой" 12 марта 2015 года № 10).
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима А. Шакирова.
Исполняющий обязанности акима района Ж. Ахметов

Жылыой ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 83 "Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақыcының мөлшерлемесін есептеу қағидаcын бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 228 қаулысы
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өлілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 29 қыркүйектегі Заңының, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарын және "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурызындағы Заңының 74-бабының 3-тармағын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жылыой ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 83 "Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақыcының мөлшерлемесін есептеу қағидаcын бекіту туралы" Атырау облысы Әділет Департаменті Нормативтік құқықтық акті 2015 жылғы 2 наурызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3113 болып енгізілген, аудандық "Кең Жылыой" газетінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 10 санында жарияланған қаулысының күші жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ә. Шәкіровке жүктелсін.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Ж. Ахметов