О признании утратившим силу решения Жылыойского районного маслихата от 28 октября 2015 года № 33-5
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 24 декабря 2015 года № 35-15
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 28 октября 2015 года № 33-5 "Об установлении специалистам в области социального обеспечения, образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности повышенные должностные оклады и тарифные ставки" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3350, опубликовано в газете "Кен Жылой" от 3 декабря 2015 года № 48);
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2016 года.
Председатель XХХV сессии
районного маслихата
Абдрахманов Б.
Секретарь районного маслихата Кенганов М.

Жылыой аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы № 33-5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-15 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 28 қазандағы № 33-5 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандарға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3350 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 желтоқсандағы №48 "Кең Жылой" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың
ХХХV сессиясының төрағасы
Б. Абдрахманов
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов