О признании утратившим силу решения районного маслихата (НГР-3277) № 273-V от 30 июля 2015 года
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 23 декабря 2015 года № 295-V
Руководствуясь статьей 7 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии c пунктом 2 статьи 21-1 закона Республики Казахстан "Нормативно правовых актов" от 24 марта 1998 года Исатайскии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Исатайского районного маслихата № 273-V от 30 июля 2015 года "О повышении ставок единого земельного налога и базовых ставок земельного налога на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Исатайском районе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3277, опубликовано в № 33 от 20 августа 2015 года в районной газете "Нарын таңы");
2. Один экземпляр настоящего решения направить в Областной Департамент юстиции.
3. Один экземпляр настоящего решения направить для опубликования в газете "Нарын таны"
Председатель очередной ХХХIV
сессии районного маслихата
А. Ахметжанова
Секретарь районного маслихата Ж. Кадимов

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 30 шілдедегі № 273-V шешімінің (МТН-3277) күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай ауданық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 295-V шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңының 7-бабына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" заңының 21-1 бабының 2 пункітіне сәйкес, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 30 шілдедегі № 273-V "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Исатай ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және базалық жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Аудандық "Нарын таңы" газетінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 33 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің бір данасы облыстық әділет Департаментіне жолдансын.
3. Бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау үшін бір данасы аудандық "Нарын таңы" газетіне жолдансын.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХХIV сессиясы төрағасы
А. Ахметжанова
Аудандық мәслихат хатшысы Ж. Кадимов