О признании утратившими силу некоторые решения районного маслихата
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 15 сентября 2015 года № 447-V
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения районного маслихата:
1) 315-V от 23 июля 2014 года "О назначении материального обеспечения детям-инвалидам, обучающимся на дому" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2968, опубликовано 21 августа 2014 года в районной газете "Серпер");
2) 363-V от 26 декабря 2014 года "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Курмангазинском районе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3084, опубликовано 29 января 2015 года в районной газете "Серпер");
3) 374-V от 3 февраля 2015 года "О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 363-V "Об утверждении правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Курмангазинском районе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3101, опубликовано 26 февраля 2015 года в районной газете "Серпер");
2. Настоящее решение опубликовать в районной газете "Серпер".
Председатель ХХХХ сессии
районного маслихата
Р. Габдушова
Секретарь районного маслихата Р. Султанияев

Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 447-V шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылсын:
1) 2014 жылғы 23 шілдедегі № 315-V "Үйде оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыру тағайындау туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 2968 болып енгізілген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2014 жылдың 21 тамызда № 32 санында жарияланған);
2) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы №363-V "Құрманғазы ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3084 болып енгізілген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2015 жылдың 29 қаңтарда № 4 санында жарияланған);
3) 2015 жылғы 3 ақпандағы № 374-V "Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 363-V "Құрманғазы ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3101 болып енгізілген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2015 жылдың 21 ақпанда № 8 санында жарияланған).
2. Осы шешім аудандық "Серпер" үнжариясына жариялансын.
Аудандық мәслихаттың ХХХХ
сессиясының төрағасы
Р. Габдушова
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Сұлтанияев