О признании утратившим силу решения Туркестанского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 38/206-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по городу Туркестан"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 15 октября 2015 года № 46/266-V
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2015 года № 196 «О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» и письма департамента юстиции Южно-Казахстанской области № 2-26-3/1941 от 18 июня 2015 года, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Туркестанского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 38/206-V «Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по городу Туркестан» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2957, опубликованного в газетах «Түркістан», «Туркистон» от 13 января 2015 года).
Председатель сессии
городского маслихата                       С.Таженов
Исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата             М.Ибраим

Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 38/206-V "Түркістан қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2015 жылғы 15 қазандағы № 46/266-V шешімі
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына, «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 196 қаулысына және Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 2-26-3/1941 хатына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 38/206-V «Түркістан қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2957 тіркелген, 2015 жылғы 13 қаңтардағы «Түркістан», «Туркистон» газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Тәженов
Қалалық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушы                                   М.Ибраим