О признании утратившим силу постановления акимата Байдибекского района № 388 от 29 декабря 2014 года
Постановление акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 18 мая 2015 года № 306
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" подпункта 4 пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативно правовых актах", Законом Республики Казахстан от 29 сентября 2014 года № 239-V "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления" и письма департамента юстиции от 30 апреля 2015 года № 2-26-3/1393, акимат района Байдибек ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Байдибекского района от 29 декабря 2014 года № 388 "Об утверждении порядка расчета ставки арендной платы при передаче в имущественный наем (аренду) коммунального имущества Байдибекского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2955, 12 января 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Байдибекского района Абильдабек Ж.
Аким района Б.Кошербай

Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 388 қаулысының күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 306 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармағына, Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 40 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 29 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 239-V ҚРЗ Заңына және Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 2-26-3/1393 санды хатына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бәйдібек ауданының коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін бекіту туралы" Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 388 (Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет депертаментінің Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2955-нөмірімен тіркелген 2015 жылғы 12 қаңтардағы) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Әбілдабекке жүктелсін.
Аудан әкімі: Б. Көшербай