О признании утратившим силу решение акима Жарыкского сельского округа от 21 апреля 2015 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на улицах Абая и Момышулы в селе Жарык Жарминского района"
Решение акима Жарыкского сельского округа Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 2 июля 2015 года № 3
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании статьи 40 пункта 2 подпункта 4) Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" и предписания № 378 от 30 июня 2015 года руководителя Жарминской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан аким Жарыксого сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жарыкского сельского округа от 21 апреля 2015 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на улицах Абая и Момышулы в селе Жарык Жарминского района" (зарегистрированного в Департаменте юстиции Восточно Казахстанокой области от 22 мая 2015 года № 3966 (опубликован в раонной газете "Қалба тынысы" 04 июня 2015 года № 43 (8823)).
2. Главному специалисту ГУ "Аппарат акима Жарыкского сельского округа Жарминского района" К. Калиеву принять соответствующие меры по исполнению решения с вытекающими обстоятельствами.
3. Контроль за исполнением решения оставляю за собой.
Аким округа Б. Наурызбаев

Округ әкімінің 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 1 "Жарма ауданының Жарық ауылындағы Абай және Б.Момышұлы көшелеріне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы Жарық ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 2 шілдедегі № 3 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық қадағалау және бақылау комитеті Жарма аудандық аумақтық инспекция" басшысының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 378 ұсынысына сәйкес, Жарық ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Жарық ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 1 "Жарма ауданының Жарық ауылындағы Абай және Б. Момышұлы көшелеріне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 22 мамырда № 3966 болып тіркелген (2015 жылдың 04 маусымдағы № 43 (8823) "Қалба тынысы" аудандық газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
2. "Жарма ауданының Жарық ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы Қ. Калиев осы шешімнен туындайтын тиісті шараларды қабылдасын.
3. Шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
Округ әкімі Б. Наурызбаев