О признании утратившим силу решения маслихата города Астаны от 31 марта 2015 года № 352/49-V "О Правилах оказания дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан города Астаны в связи с празднованием 70-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов"
Решение маслихата города Астаны от 23 февраля 2016 года № 464/64-V.
О признании утратившим силу решения маслихата города Астаны от 31 марта 2015 года № 352/49-V "О Правилах оказания дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан города Астаны в связи с празднованием 70-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов"
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата города Астаны от 31 марта 2015 года № 352/49-V "О Правилах оказания дополнительной социальной помощи отдельным категориям граждан города Астаны в связи с празднованием 70-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 апреля 2015 года за № 901, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 30 апреля 2015 года № 46, "Вечерняя Астана" от 30 апреля 2015 года № 46, в информационно-правовой системе "Әділет" от 4 мая 2015 года).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель сессии
маслихата города Астаны Б. Солсанов
Секретарь маслихата
города Астаны С. Есилов

"1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 70 жылдығын мерекелеуге байланысты Астана қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету қағидасы туралы" Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 352/49-V шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 23 ақпандағы № 464/64-V шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 70 жылдығын мерекелеуге байланысты Астана қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету қағидасы туралы" Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 352/49-V шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 27 сәуірде № 901 болып тіркелді, 2015 жылғы 30 сәуірдегі "Астана ақшамы" газетінің № 46 нөмірінде, 2015 жылғы 30 сәуірдегі "Вечерняя Астана" газетінің № 46 нөмірінде, "Әділет" ақпараттық - құқық жүйесінде 2015 жылдың 4 мамырында жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап күшіне енеді.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Б. Солсанов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов