О признании утратившими силу некоторых решений Аршалынского районного маслихата
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 15 января 2016 года № 48/4
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Аршалынского районного маслихата:
1) решение от 27 марта 2015 года № 40/10 "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Аршалынском районе", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 апреля 2015 года № 4742, опубликовано в районных газетах "Аршалы айнасы" 15-17 апреля 2015 года № 17, "Вперед" 15-17 апреля 2015 года № 28-29);
2) решение от 11 ноября 2015 года № 46/5 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аршалынский районный маслихат", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 ноября 2015 года № 5098, опубликовано в районных газетах "Аршалы айнасы" 11 декабря 2015 года № 51, "Вперед" 11 декабря 2015 года № 96).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии районного маслихата Е.Казбеков
Секретарь районного маслихата Ю.Сериков

Аршалы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 48/4 шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Аршалы ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" 2015 жылғы 27 наурыздағы № 40/10 шешімі, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 4742 тіркелген, 2015 жылғы 15 – 17 сәуірдегі № 17 "Аршалы айнасы", 2015 жылғы 15 – 17 сәуірдегі № 28 – 29) газеттерінде жарияланған).
2) "Аршалы аудандық мәслихаты" мемлекеттік мекемесінде "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістесін бекіту туралы" 2015 жылғы 11 қарашадағы № 46/5 шешімі, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2015 жылғы 27 қарашадағы № 5098 тіркелген, 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 51 "Аршалы айнасы", 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 96 "Вперед" газеттерінде жарияланған).
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап өз күшіне енеді.
Аудандық мәслихат сессиясының төрайымы Е.Қазбеков
Аудандық мәслихатының хатшысы Ю.Сериков